«Пішов на х*й». Це відповідь радника ОП Арестовича на прохання писати українською

Автор: Марія Супрун
11:59 16.03.2021

Представник української делегації в Тристоронній контактній групі та радник керівника Офісу президента Олексій Арестович відповів матом користувачеві на прохання писати пости щодо роботи ТКГ українською мовою.

«Пішов на х*й». Це відповідь радника ОП Арестовича на прохання писати українською
оренда квартири Київ

Речник Банкової опублікував пост у Facebook, в якому написав про засідання ТКГ і про те, як делегація “утримує терориста розмовами, поки спецназ підбирається, щоб заспокоїти його надовго”.

“Дві доби чергових засідань ТКГ. Хочете зрозуміти, чим ми там займаємося? Українська делегація в ТКГ – це як парламентер, який утримує терориста розмовами, поки спецназ підбирається, щоб заспокоїти його надовго. А іноді учасникам переговорів вдається домовитися і без спецназу. Принаймні, з окремих питань. І якщо ми добули хоча б одного заручника, домовилися пронести їжу, надати медичну допомогу – значить, уже говорили не дарма”, – написав Арестович.

У коментарях його попросили писати державною мовою, оскільки Арестович представник української делегації. Але Арестович грубо в матерній формі відповів. Зараз відповідь видалена, але скріни залишились.

Нагадаємо, раніше Арестович потрапив у скандал через сексизм, хамство й агресію. Згодом Офіс президента закликали відреагувати на поведінку свого офіційного речника.

Великий Київ у Google News

підписатися