“Жіноча ПТУшна общага“ – абсолютний сексизм від речника Банкової у прямому ефірі

08:38 16.02.2021

Офіційний речник української делегації у тристоронній контактній групі по Донбасу Олексій Арестович відстоював зовнішній вигляд президента України Володимира Зеленського, який у студії ніхто не обговорював, що опустився до найгірших проявів сексизму в бік парламентарки Ірини Геращенко. Вона покинула студію, ведучий припинив ефір.   

“Жіноча ПТУшна общага“ – абсолютний сексизм від речника Банкової у прямому ефірі

Скандал відбувся у прямому ефірі телеканалу ICTV. 

Зокрема нардепка від партії “ЄС“ Ірина Геращенко поставила запитання присутньому у студії першому заступник голови фракції “Слуга народу“ Олександру Корнієнко щодо загострення агресії РФ на українському Донбасі й подальших дій чинної влади.

Чому немає активізації контактів у Нормандському форматі, чому немає пропозицій України, зокрема у Раді безпеки ООН щодо миротворчого контингенту. Чому немає пропозиції внести до бюджету України зміни відносно підняття зарплат українським військовослужбовцям, щоб не прив‘язувати виплати до премій, які можна не платити, якщо вони відповідають на вогонь“, – запитала Геращенко. 

Замість Корнієнко на запитання вирішив відповісти речник Банкової Арестович й чомусь, спочатку почав захищати зовнішній вигляд президента Зеленського, а потім на суржику наголосив: “Ви ж до уровня жіночої общаги опустились. Понимаете да? В цьому, ПТУшной такой“. 

Я вже не кажу, як ви себе поводитись, до чого ви скатуєтесь: зовнішність президента обговорюєте, зовнішність. Всі ваші Петрови, всі ваші Бірюкови і так далі і так далі. Зовнішність: і так він у броніжелеті сидить, і так каска. Ви ж до уровня жіночої общаги опустились. Понимаете да? В цьому, ПТУшной такой“, – наголосив Арестович. 

Навіть ведучий Вадим Карп’як був шокований відвертим сексизмом від речника Банковій та запропонував йому перепросити у прямому ефірі: “У вас є шанс перепросити. Це ж не складно! Про “жіночу общагу“ було образливо й сексистські, вам не здається?“.

Крім Ірини Геращенко у студії знаходилося ще дві жінки – нардепка від партії “Голос“ та віце-прем‘єр-міністер з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина. Однак реакції засудження вульгарного сексизму з боку жінок не було.  

У прямому ефірі до Арестовича так й не прийшло просвітлення й вибачень він не приніс. Корнієнко, який після скандалу з “корабельною сосною“ вніс до Верховної Ради законопроєкт щодо сексизму, також не відреагував на сексистські висловлювання Арестовича. 

У свою чергу, Ірина Геращенко зауважила, що подібна поведінка свідчить про інтелектуальне зубожіння чинної влади. 

Мені дуже шкода, що вам з Банкової присилають подібний рівень офіційних комунікацій, який дійсно не гідний найвищої інституції держави. Подібної риторики від представника Європейської країни важко уявити“, – зауважила парламентарка й покинула студію. 

Ведучий припинив ефір.

Нагадаємо, у грудні 2020 року у Києві безумовними переможцями антипремії “Це яйце” за сексизм були визнані визнані нардепів від “Слуг” Олександр Корнієнко та Давид Арахамія. Також спецпремію отримала нардепка від “Слуг“ Ірина Верещук, яка сказала: “Коли я чую про ці “феміністичні рухи”, кажу їм: “В армію. І все стане на свої місця”.

Додамо, 23 червня у мережі було оприлюднено відео де на прес-конференції у Миколаєві Корнієнко та Арахамія не усвідомлювали, що їхня розмова транслюється, й вільно жартували з людей, які прийшли. Наприклад, вони обговорили свою колегу Ірину Аллахвердієву: “Така піддута, звичайно, трохи. Чуть-чуть тюнінг too much”. А також: “Баба робоча, взагалі. Як корабельна сосна. Вона тут від***рить триста зустрічей за чотири місяці. І виграє. Вона така наживо. Енергетика“.

Через суспільний осуд Корнієнко у відеозверненні у Facebook перепросив за свої сексистські висловлювання.

Великий Київ у Google News

підписатися