“Русь – це ми”. Радник глави ОП Арестович пропонує перейменувати Україну

Автор: Галина Ворона
13:58 01.09

Радник глави Офісу президента, спікер української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Олексій Арестович вважає, що Україна на відміну від Росії має право називатися Руссю. Тому він пропонує перейменувати нашу державу на “Русь-Україну”.

“Русь – це ми”. Радник глави ОП Арестович пропонує перейменувати Україну

Про це він розповів в інтерв’ю журналісту Роману Цимбалюку.

“Русь – це ми… руси, русини… Я б змінив назву держави, назвав би нас “Русь-Україна”, подвійну назву зробив би”, – заявив Арестович.

На питання журналіста, коли буде указ президента Зеленського про перейменування України, Арестович відповів, що над цим “вже працюють”.

Наше завдання – стати Руссю-Україною. Ця назва прозвучала за крайні три тижні в Києві п’ять разів у промові президента, офіційно. Ось якщо ми це зробимо – про решту можна не сильно турбуватися”, – додав Арестович.

На його думку, таким чином можна забрати у росіян бренд “російські”.

Треба у них відібрати бренд “російських”, в кінці кінців. Я борюся над тим, щоб ми називали війну правильно, наприклад, русько-російська війна. Зараз же йде русько-російська війна. Так щоб потролити по-справжньому, русько-російська . Русь – це ми … Руси, русини”, – пояснив Арестович свою ідею.

Нагадаємо,  радник ОП Арестович на прохання писати українською послав на х*й”.

Великий Київ у Google News

підписатися