Офіс президента повинен відреагувати на сексизм, хамство й агресію свого офіційного речника Арестовича – експерт  

Автор: Злата Колос
15:22 16.02

Офіс Президента повинен надати оцінку сексистським хамським та агресивним висловлюванням свого офіційного речника української делегації у Тристоронній контактній групі по Донбасу Олексія Арестовича, інакше – вони легітимізують його сексизм й хамство.  

Офіс президента повинен відреагувати на сексизм, хамство й агресію свого офіційного речника Арестовича – експерт  

На цьому наголосив керівник політико-правових програм ГО “Український центр суспільного розвитку“ Ігор Рейтерович у прямому ефірі телеканалу “Прямий“.

Також експерт наголосив, що у будь-який європейській країні після подібних висловлювань людина одразу “вилетіла б з посади“.

Тут історія на цьому не повинна закінчуватися. Він прийшов на ефір як офіційний представник української Тристоронньої контактної групи. І відповідно, якщо він дозволяє собі робити такі заяви, не вибачатись, а поглиблювати конфлікт, то в мене питання до тих людей, які його призначали. І в першу чергу – питання до Офісу президента. Від них повинна бути реакція. Якщо такої реакції не буде можна провести паралель, що це і їхня позиція. Якщо реакції Офісу президента не буде – сексизм й хамство буде легітимізовано з боку вищого керівництва“, – наголосив експерт.  

Також він додав, що такий печерний сексизм, як правило, використовують люди з надзвичайно низьким інтелектуальним рівнем розвитку.

Я б розглядав це як надзвичайно низький рівень цієї істоти. Він не знає як пояснити все те, що відбувається у нас на фронті, де знайти якісь правильні слова й аргументи, аби виправдати жахливу ситуацію на фронті й рішення які приймаються чинною владою – переходить до неприпустимих образ. Якщо взяти закордонну практику – людина б ця з посади одразу б вилетіла“, – наголосив Рейтерович.

До речі, Арестович досі не перепросив за свої сексистські висловлювання у бік парламентарки. У своїй звичайній манері сьогодні він продовжив: “Приношу свої щирі вибачення жіночим гуртожиткам за порівняння їх із “ЄС“, – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 15 лютого 2021 року у прямому ефірі одного з українських телеканалів  офіційний речник української делегації у тристоронній контактній групі по Донбасу Олексій Арестович дозволив  собі сексистські та хамські висловлювання у бік парламентарки Ірини Геращенко. На суржику він сказав: “Ви ж до уровня жіночої общаги опустились. Понимаете да? В цьому, ПТУшной такой“. Парламентарка покинула студію, ведучий припинив ефір.

Додамо, у жовтні 2020 року актора та блогера Олексія Арестовича було призначено офіційним речником української делегації у тристоронній контактній групі по Донбасу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...