Жан Беленюк вирвав перше золото Олімпіади в Токіо для України

Автор: Галина Ворона
14:53 04.08.2021

На Олімпійський іграх у Токіо український борець греко-римського стилю Жан Беленюк виграв золоту нагороду у ваговій категорії до 87 кг. Це перша медаль вищого гатунку збірної України у Токіо-2020, а для нашого спортсмена – друга олімпійська нагорода, яка доповнила срібло в Ріо-2016.

оренда квартири Київ

У фінальній сутичці з угорцем Віктором Лорінцом українець здобув перемогу з рахунком 5:1.

Вітаємо олімпійського чемпіона та всю Україну зі здобутою нагородою найвищого ґатунку!

До слова, нагороду сам “винуватець” відзначив своїм фірмовим гопаком.

Нагадаємо, сьогодні ж Україна отримала друге срібло Олімпіади в Токіо – його завоював борець греко-римського стилю Парвіз Насібов.

Таким чином, у скарбничці нашої збірної 9 олімпійських нагород: 1 – золота, 2 – срібні та 6 бронзових.

Першу бронзу здобула дзюдоїстка Дар’я Білодід, другу нафехтував  Ігор Рейзлін, третю здобули Олена Костевич і Олег Омельчук в стрільбі з пневматичного пістолета. Четверту – пловець Михайло Романчук на дистанції 800 метрів вільним стилем.

П’яту – перша ракетка вітчизняного тенісу  Еліна Світоліна: вона  здобула першу олімпійську медаль в історії українського тенісу, бронзову нагороду Олімпіади.

Шосту медаль і перше срібло взяв плавець Михайло Романчук на дистанції 1500 метрів. Сьома медаль була бронзовою від борчині Алли Черкасової.

Восьма медаль і друге срібло – у борця Парвіза Насібова.