Борчиня Алла Черкасова завоювала для України сьому медаль Олімпіади в Токіо

Автор: Галина Ворона
15:23 03.08.2021

Україна отримала сьому медаль Олімпіади-2020, що проходить у Токіо. Її здобула борчиня Алла Черкасова.

Світлодіодне освітлення

У двобої за третє місце Черкасова вклала на лопатки господарку змагань – японку Сару Дос.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що українські борці Беленюк та Насібов вийшли у фінал Олімпіади

Як повідомляв “ВК”, до цього моменту у скарбничці нашої збірної було 6 медалей: 5 бронзових і 1 срібна. Першу медаль  здобула дзюдоїстка Дар’я Білодід, другу нафехтував  Ігор Рейзлін, третю здобули Олена Костевич і Олег Омельчук в стрільбі з пневматичного пістолета. Четверту здобув  пловець Михайло Романчук: він  виграв бронзову медаль Олімпійських ігор на дистанції 800 метрів вільним стилем.

П’яту медаль 31 липня виграла перша ракетка вітчизняного тенісу  Еліна Світоліна: вона  здобула першу олімпійську медаль в історії українського тенісу, бронзову нагороду Олімпіади.

Плавець Михайло Романчук здобув для України  срібну  медаль на дистанції 1500 метрів.