Є п’ята медаль української збірної на Олімпіаді: Світоліна взяла “бронзу”

Автор: Любава Лисичкіна
15:05 31.07.2021

Світоліна здобула першу олімпійську медаль в історії українського тенісу.

Про перемогу повідомили в НОК України.

Перша ракетка України, демонструючи фантастичну волю до перемоги, виграла матч за третє місце у представниці Казахстану Олени Рибакіної (1:6; 7:6 ; 6:4).

Президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, який особисто вболівав за Еліну на кортах тенісного парку «Аріаке», привітав спортсменку, її наставників, Федерацію тенісу України з цим історичним медальним здобутком й побажав подальших перемог та успіхів.

Першу медаль  здобула дзюдоїстка Дар’я Білодід, другу нафехтував  Ігор Рейзлін, третю здобули Олена Костевич і Олег Омельчук в стрільбі з пневматичного пістолета. Четверту здобув  пловець Михайло Романчук: він  виграв бронзову медаль Олімпійських ігор на дистанції 800 метрів вільним стилем.