Вже не дорога і не утопія: Верещук передумала щодо метро на Троєщину

12:40 11.10

Кандидатка в мери Києва від “Слуги народу” Ірина Верещук всього за місяць кардинально змінила свою думку щодо будівництва троєщинської гілки метро. Якщо ще недавно вона не бачила сенсу у будівництві підземки у цей віддалений район столиці, то тепер заявляє, що “метро на Троєщині мусить бути – немає іншого рішення”.

Вже не дорога і не утопія: Верещук передумала щодо метро на Троєщину

Як змінювалась думка Верещук – дослідили Букви.

Нагадаємо, раніше Верещук говорила, що метро на Троєщину – це утопія та лише піар кандидатів у мери Києва та пропонувала замінити підземку іншими транспортними проєктами, “тими ж швидкісними трамваями”.

Читайте також: Спеціалістка з велосипедів та невидима присутність Медведчука. Що треба знати про Ірину Верещук

Як повідомлялось, на праймеріз “Слуг народу” Верещук обрали кандидаткою в мери Києва. За дослідженнями, перемогу на майбутніх виборах мера прогнозують діючому меру Віталію Кличку. У парі з Верещук він перемагає у другому турі з результатом – 64% проти 22%. У той самий день, коли з’явилась дана статистика, Верещук накинулась на Кличка за ранковий гімн у школах.

Серед усіх, хто прагне зайняти крісло мера столиці, Верещук бодай чи не єдина постійно попадає впросак: то її обсміють за “польоти” із парасолькою в образі Мері Поппінс (до речі, як виявилось, ідею з польотом просто “позичили“), то кандидатка не може відповісти, де знаходиться Пріорка, то каже, що Київ закуповує “дизельні тролейбуси”.

А ще Верещук дала інтерв‘ю каналу секти, яка вірить в Путіна як рятівника всіх слов’ян, а агітаційні борди Верещук в жовто-зеленій кольоровій гаммі пропрезидентської партії викликали неоднозначну реакцію у соцмережах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...