Пролітаючій Верещук вдалось зазирнути в завтрашній день. Соцмережі про останнє відео кандидатки

15:10 03.09.2020

Соцмережі бурхливо відреагували на літаючу кандидатку в мери Києва Ірину Верещук. Ми зібрали для вас найоригінальніші меми та реакції на цю тему.

Пролітаючій Верещук вдалось зазирнути в завтрашній день. Соцмережі про останнє відео кандидатки

Користувачка facebook Олена Монова написала, що “Верещук на зеленій парасолі і в бабиних мохєрових рейтузах…” зробила її день. 

Втім, виявилось, що не всі згодні з визначенням “літаючої” Верещук. Користувач Володимир Мудрак зазначає – не “літаюча”, а “підвішена”.

Протягом історії, до речі, підвішували не лише Верещук. Користувачка facebook Оксана Василенко підкреслює – “тенденція”. 

Переплели мем із літаючою Верещук також з нещодавньою промовою президента про “літаки летять, будем всіх бомбить”. 

Крім питання, яке цікавить всіх – що ж все таки Ірина Верещук робила в повітрі – в українців виникло й ще одне питання: “Чому не Юзик”? 

Відповідь вас насмішить.

Окрім традиційних жартів про Меррі Поппінс в рамках мему актуалізували ще одного персонажа, не такого хорошого. “А де червоні кульки?”, – цікавиться Іринна Поліщук.

Не обійшлось і без жартів на карантинну тематику та про омріяну багатьма відпустку.

Також можна зазначити, що наша відпустка в улюблених країнах пролітає… 

В twitter вважають, що Ірині Верещук вдалось зазирнути в завтрашній день. 

Зрештою, не всі вирішили змагатись в дотепності. Політичний аналітик Павло Нусс в своєму twitter написав: “Для мене там вже все максимально ясно. А ви не знали?”. 

 

І наостанок – традиційний жарт про Меррі Поппінс.

Нагадаємо, сьогодні Ірина Верещук потрапила на кумедне відео. Будучи підвішеною в повітрі, в жовтому плащі та з зеленою парасолькою її знімали над пішохідним мостом.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...