Верещук назвала метро на Троєщину “дорогою утопією”

18:11 02.09.2020

Представниця партії “Слуга народу” Ірина Верещук, що балотуватиметься на посаду мера на майбутніх виборах, називає дорогою утопією метро на Троєщину. Вона каже, що не бачить сенсу у будівництві троєщинської гілки.

Верещук назвала метро на Троєщину “дорогою утопією”

Про це вона розповіла в інтерв’ю “Хмарочосу”.

Людей лише продовжують годувати старими обіцянками на кшталт троєщинської гілки метро, у будівництві якої я не бачу сенсу. Метро на Троєщину – це дорога утопія, на якій за рахунок міського бюджету наживатимуться підрядники”, – сказала вона журналісту видання.

Вона пропонує замінити підземку іншими транспортними проєктами, “тими ж швидкісними трамваями”.

Верещук каже, що вірить тільки у проєкти, які можна реалізувати максимум за два роки, і навпаки, не вірить “у гігантоманські інфраструктурні проєкти, які тягнуться роками і на яких крадуть всі, хто може”.

Читайте також: Спеціалістка з велосипедів та невидима присутність Медведчука. Що треба знати про Ірину Верещук

Нагадаємо, на праймеріз “Слуг народу” Верещук обрали кандидаткою в мери Києва. За останніми дослідженнями перемогу на майбутніх виборах мера прогнозують діючому меру Віталію Кличку. У парі з Верещук він перемагає у другому турі з результатом – 64% проти 22%. У той самий день, коли з’явилась дана статистика, Верещук накинулась на Кличка за ранковий гімн у школах.

Днями Верещук не змогла відповісти, де знаходиться Пріорка.

Читайте також: Відео: електричкою з Троєщини на правий берег. «Какая разніца?»

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...