Верещук каже, що Київ закуповує “дизельні тролейбуси”

18:57 29.09.2020

Кандидатка в мери Києва від “Слуги народу” Ірина Верещук вважає, що тролейбуси їздять на дизельному пальному і місту, яке має бюджет 58 млрд грн, необхідно закуповувати більше “електричних тролейбусів”.

Верещук каже, що Київ закуповує “дизельні тролейбуси”

Про це вона заявила в ефірі одного з українських телеканалів, пише УНН.

“Харків будує муніципальне житло, мільйони витрачає на це. Дніпро – купує електричні тролейбуси. Ми – закуповуємо у Білорусі “дизеля”: то це ми так екологічну стратегію впроваджуємо у Києві? І так на всьому – куди не кинь, всюди безгосподарність”, – сказала Верещук.

Слова Верещук прокоментував у Facebook Віктор Уколов.

“Звичайно, я розумію, що в Раві Руській тролейбусів не було, але в Києві вона їх з вікна свого лімузина бачила? Ірино, вони усі ЕЛЕКТРИЧНІ. Втім, може бути, що у неї інша логіка. От бувають же літаючі кандидатки у мери – ну якщо їх краном над мостом потягати? Так чому не може бути неелектричних тролейбусів?”, – написав Уколов.

Читайте також: Скандал у прямому ефірі. Притула принизив Верещук, та відповіла посмішкою (ВІДЕО)

Нагадаємо, після того як Верещук підвісили з парасолькою над мостом Кличка, мережі цілий день потішались над кандидаткою від “Слуг” на посаду мера – ми зібрали найцікавіші жарти з соцмереж. Сама Верещук вважає відео креативним. Пізніше її замінила дублерка

Днями мер Києва Віталій Кличко потролив кандидатку в міські голови Ірину Верещук своїм фото з парасолькою. А потім Верещук поглумилася над Кличком у вишиванці.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...