Визначення запитів громад, врахування потреб маломобільних груп населення та побудова інфраструктури – у Києві відбувся конгрес відбудови

Автор: Оксана Тупальська
17:15 15.12.2023

Настав час визначитися, що насправді необхідно будувати під час війни та які об’єкти потрібні для суспільства, яке потерпає від російської агресії. Це і будівлі для забезпечення потреб родин, облаштування для воїнів, які втратили мобільність оберігаючи край від ворога, та створення інфраструктури. Про ці та інші питання говорили під час Першого українського будівельного конгресу.

Визначення запитів громад, врахування потреб маломобільних груп населення та побудова інфраструктури – у Києві відбувся конгрес відбудови
Світлодіодне освітлення

Під час Першого українського будівельного конгресу вредставники бізнесу і влади почули думки,  бачення та обговорили Формулу відбудови України. 

“Коли будувати? Адже зараз період невизначеності… Я хочу запитати у вас: а коли в нас була ця визначеність? З 1986 року ви її пам’ятаєте, цю визначеність? Годі чекати! Будувати наше майбутнє потрібно вже зараз. Чим сильнішими ставатимуть українці, тим швидше настане українська перемога. Таку формулу відбудови ми прагнемо знайти. Start now”, – сказав під час події   д.е.н., голова Advanter Group, голова Ради Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України Андрій Длігач..

“Створювати нове житло, відбудовувати знищене, зміцнювати вціліле. Перемога це постійні, регулярні дії, без зупинки. У всіх нас спільна мета, і я вважаю що забудовники мають унікальну можливість долучитись до змін”, – сказав засновник “Креатор-Буд” Ігор Гуда.  .

Про глобальну соціальну програму задля створення безбар’єрного середовища в Україні, спрямовану на покращення життя людей з інвалідністю та збільшення їхнього вкладу в життя суспільства говорив  уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко:

“Наша ціль, щоб маломобільні групи населення могли безперешкодно пересуватися містом, мати доступ до будь-яких будівель, споруд та користуватися об’єктами громадської та транспортної інфраструктури. Враховуючи виклики сьогодення, інклюзивність будівель та споруд при будівництві має бути обов’язковою. На сьогодні переважна більшість об’єктів фізичного оточення і транспорту не є адаптованими для переміщення та користування ними маломобільних груп населення. У тому числі осіб з інвалідністю”.

В умовах війни ринок нерухомості переживає складні часи, відтак задачею з зірочкою назвав ниішній продаж об’єктів генеральний директор інвестиційної компанії “Concorde Capital” Ігор Мазепа.

Раніше “ВК” розповідав, що понад 70% ЖК, які зводяться в Україні, переважно будують у західних областях та Києві. Столиці допомагає “статус” найбільш захищеного населеного пункту від ворожих обстрілів. 

Великий Київ у Google News

підписатися