Військові можуть «заповідати» родичам одноразову грошову допомогу у випадку загибелі

Автор: Любава Лисичкіна
20:34 16.05

В особистому розпорядженні також можуть зазначатися відомості щодо ТЦК, яким призваний на військову службу військовослужбовець

Військові можуть «заповідати» родичам одноразову грошову допомогу у випадку загибелі Фото: ілюстративне
Світлодіодне освітлення

Відповідну постанову №550 ухвалив Кабмін.

Хто може заповідати виплату

Так, це розпорядження стосується, якщо ви:

  • військовослужбовець,
  • військовозобов’язаний,
  • резервіст, який призваний на навчальні (перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві.

Людина з цих категорій має право скласти особисте розпорядження на випадок своєї загибелі (смерті) про виплату одноразової грошової допомоги особі (особам) за його вибором, визначивши розмір частки таких осіб у відсотках.

Як зробити розпорядження

Особисте розпорядження складається письмово:

  • в довільній формі із зазначенням військового звання, ПІБ, дати народження, місця проживання чи перебування (реєстрації місця проживання), РНОКПП, а також місця і часу складення;
  •  із  зазначенням частки належної до виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі, а також особи, якій здійснюватимуться такі виплати.

В особистому розпорядженні також можуть зазначатися відомості щодо ТЦК, яким призваний на військову службу військовослужбовець, або номер військової частини, номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти.

До слова, у Вовчанську зникли двоє волонтерів з Київщини, яких могли вбити окупанти.

Великий Київ у Google News

підписатися