Фото дня: найзворушливіша світлина у вишиванці зроблена на Печерську

Автор: Любава Лисичкіна
21:13 16.05

 Музей Голодомору опублікував фото  дівчинки у вишитій сорочці.   «Скульптура «Гірка пам’ять дитинства» знову «вдягнула» вишиту сорочку. Цією акцією ми…
Читать дальше

Фото дня: найзворушливіша світлина у вишиванці зроблена на Печерську
Світлодіодне освітлення
 Музей Голодомору опублікував фото  дівчинки у вишитій сорочці.
 
«Скульптура «Гірка пам’ять дитинства» знову «вдягнула» вишиту сорочку. Цією акцією ми вшановуємо Сумщину – одну з областей, яка пережила Голодомор, а сьогодні потерпає від постійних обстрілів ворога. Знищують цілі села, гинуть і калічаться люди, руйнують житло, цивільну інфраструктуру та культурну спадщину регіону. Постійна небезпека змушує мешканців покидати рідні домівки та евакуюватися до безпечніших місць. Паралелі між минулим і сучасністю очевидні – свого часу села Сумщини спорожніли через Голодомор, а сьогодні вони спустошуються жахливою війною», – ідеться у дописі до світлини.
 
Музейники також зауважили, що Україна і світ традиційно вшановують пам’ять жертв Голодомору в четверту суботу листопада. Але варто пам’ятати, що найбільша смертність від голоду була саме навесні та влітку, коли люди були вкрай виснажені, а в організмах відбулися незворотні зміни, що призводили до смерті.
 
До слова, “ВК” писав,  які вишиті домоткані сорочки одягали на Київщині

Великий Київ у Google News

підписатися