Власника відомого столичного видавництва мобілізували до лав ЗСУ

Автор: Любава Лисичкіна
20:54 16.05

Мова йде про видавничий проєкт “Лабораторія” і сервіс електронних книжок Librarius 2020 року.

Власника відомого столичного видавництва мобілізували до лав ЗСУ Фото: Фейсбук А.Мартинова
Світлодіодне освітлення

Власник видавничого проєкту “Лабораторія” і сервісу електронних книг Librarius Антон Мартинов повідомив про це у соцмережі.

 “Я мобілізуюся до ЗСУ. Пройшов усі комісії, отримав документи… Прийшла повістка – не піти мені було б дуже соромно перед собою і сином. Тепер моя дружина візьме на себе додаткове навантаження в бізнесі та з дітьми. Батьки, звісно, теж допомагатимуть”, – написав Мартинов у четвер на фейсбук-сторінці.

Він додав, що цього року пропускає “Книжковий Арсенал”, як і заплановані події щодо нових книжок, а також Aspen Action Forum, у якому “Лабораторія” є партнером цього року.

“Команди “Лабораторія” та Librarius продовжують працювати в штатному режимі, але без мого операційного залучення. Тепер ваша підтримка буде ще важливішою – куплена книжка собі або в подарунок надасть нам змогу продовжувати діяльність у турбулентний час. А потім я повернуся з війни, і ми ще більше прискоримося!” – написав власник бізнесу.

Варто додати, що Мартинов заснував видавничий проєкт “Лабораторія” і сервіс електронних книжок Librarius 2020 року. За даними проєкту Clarity-project, ТОВ “Лабораторія” (Київ), у якому Мартинов володіє 100% статутного капіталу, 2023 року отримало 1,1 млн грн чистого прибутку і 31 млн грн чистого доходу.

До слова,  у столичному ТЦК  повістку виписали військовому, який втратив на війні обидві ноги.

Великий Київ у Google News

підписатися