“Це вже агонія, Володимире Олександровичу” – Порошенко про звинувачення Зеленського

09:07 19.11.2020

Президент Володимир Зеленський присвятив значну частину нового відео з лікарні критиці нардепа та п’ятого президента Петра Порошенка – згадав, що його фітнес-клуб “5 елемент” працював під час карантину вихідного дня, порадив “не витрачати кошти на ботоферми” і пообіцяв повернути до бюджету усе, “що накрали попередники”. Відповідь Порошенка була лаконічною – він назвав це агонією.

“Це вже агонія, Володимире Олександровичу” – Порошенко про звинувачення Зеленського

Своє відеозвернення Зеленський оприлюднив напередодні ввечері.

“Ми не будемо діяти за принципом “друзям все, а ворогам — локдаун”, санкції за порушення вихідного дня будуть однакові для всіх, це стосується і власника фітнес-клубу “5 елемент”. З одного боку кричите, що ситуація з розповсюдженням COVID критична, з іншого сприяєте цьому. Ви, треба вирішити, або рятівник, або комерсант”, — заявив Зеленський.

Він також порадив йому не “витрачати кошти на ботоферми”, а зберігати гроші на виплату штрафів. Зеленський зазначив, що буде “повертати до бюджету те, що накрали попередники”.

Натомість Порошенко назвав такі звинувачення агонією.

“Це вже агонія, Володимире Олександровичу. А про “повернути вкрадене з бюджету”, тут ви абсолютно праві. Ваш міністр Уманський якраз сьогодні розповів про ваше Велике крадівництво”, – відповів Порошенко.

Читайте також: Правила не для всіх. Як Зеленський коронавірус по країні збирав 

Нагадаємо, про позитивні тести на COVID-19 у Володимира Зеленського і Андрія Єрмака стало відомо 9 листопада. Попри легкі симптоми обидва вони перебувають в ізольованих палатах лікарні “Феофанія”, адже “там кращі умови для самоізоляції та догляду за пацієнтами з коронавірусною інфекцією”.

Петро Порошенко закликав владу негайно відкрити Феофанію та відомчі лікарні для хворих на ковід та передбачити бізнесу компенсації за простій під час карантину, бо “вони говорять про локдаун і забувають казати про гроші”. Також стало відомо, що компенсувати карантинні збитки рестораторам можуть 10% відкатів з «Великого будівництва».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...