Зеленський і Єрмак мають легкі симптоми, але лікуються у “Феофанії”

11:12 12.11.2020

Президент Володимир Зеленський та глава ОП Андрій Єрмак, що захворіли на COVID-19, перебувають в ізольованих палатах лікарні “Феофанія”, хоча мають легкі симптоми, адже “там кращі умови для самоізоляції та догляду за пацієнтами з коронавірусною інфекцією”

Зеленський і Єрмак мають легкі симптоми, але лікуються у “Феофанії”

Про це розповів “Українській правді” розповів радник очільника Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, у Зеленського ізольована палата, де встановили спецзв’язок. Єрмак також перебуває в окремій палаті, але в нього немає спецзв’язку.

У них там стандартний графік. Єдине обмеження — це ізоляція, нікого поряд немає. Тобто ніхто з помічників не перебуває з президентом чи главою Офісу, вони в комунікаційному офлайні”, — пояснив Подоляк.

Зеленський із Єрмаком також не бачаться, вони спілкуються телефоном. Крім того, президент не контактує з дружиною Оленою Зеленською, яка вже раніше перехворіла.

Прессекретар Зеленського Юлія Мендель підтвердила, що глава держави у “Феофанії”.

Логістичні рішення приймалися доволі швидко, президент справді з Офісу вирушив додому, а звідти у вівторок перебрався до лікарні, адже там кращі умови для самоізоляції та догляду за пацієнтами з коронавірусною інфекцією”, – написала Мендель.

Вона підкреслила, що президент і голова ОП активні і мають легкі симптоми хвороби, в лікарні вони провели вже декілька нарад. Володимир Зеленський ще й спілкувався з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Читайте також: Правила не для всіх. Як Зеленський коронавірус по країні збирав 

Зазначимо, про позитивні тести на COVID-19 у Володимира Зеленського і Андрія Єрмака стало відомо 9 листопада. При цьому реакція речниці глави держави Юлії Мендель була як мінімум дивною.

Нагадаємо, Петро Порошенко закликав владу негайно відкрити Феофанію та відомчі лікарні для хворих на ковід.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...