Негайно відкрити Феофанію та відомчі лікарні для хворих на ковід – Порошенко звернувся до влади

17:07 05.11.2020

Петро Порошенко вимагає від уряду і Зеленського протягом 72-х годин відкрити відомчі лікарні та Феофанію для прийому хворих на коронавірус українців.

Негайно відкрити Феофанію та відомчі лікарні для хворих на ковід – Порошенко звернувся до влади

Про це він заявив з трибуни Верховної Ради.

За 72 години, і це моє звернення до прем’єр-міністра, ми маємо негайно відкрити відомчі лікарні, включно з Феофанією, де рішення має прийняти Зеленський. І помістити туди тих, кому не вистачає місця в лікарні», – вимагає лідер «Європейської Солідарності».

За словами Порошенко, у Зеленського і уряду було 9 місяців і 66 мільярдів коронавірусного фонду для того, щоб якісно приготувати країну до викликів пандемії. Але не зроблено нічого від слова «зовсім».

Ні ШВЛів, ні кисню, ні ліків, ні засобів захисту, ні ліжок, обладнаних всім необхідним в лікарнях. Українці залишилися сам на сам з цими проблемами. Я наголошую – це злочин. І ціна цього злочину зростає щодня. Майже 10 тисяч захворілих за одну добу, за 24 години. В Києві тисяча захворілих. Майже двісті померлих. Померлих дома, бо немає місця в лікарнях. Померлих в лікарнях, бо немає кисню, бо вони задихнулися. Захворілих, бо немає засобів захисту”, – наголошує Порошенко.

П’ятий президент закликав припинити так зване «Велике будівництво» з найдорожчою вартістю кілометра і передбачити в бюджеті наступного року окрему програму, яка зобов’язує безкоштовні маски, тести, які можна зробити за годину, безкоштовні захисні костюми, місця в лікарнях з киснем, ліки безкоштовні.

Всього цього позбавлені українці, тому що з коронавірусного фонду гроші витрачалися на значну програму, яка називається «Велике крадівництво». Бо звідти вони крадуть. Я твердо переконаний: так як ми перемогли на місцевих виборах – ми переможемо ковід. Українці, все буде добре”, – резюмував п’ятий Президент.

Нагадаємо, раніше Марина Порошенко розповіла про плани на 2021 рік.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...