У Володимира Зеленського і Андрія Єрмака позитивні тести на COVID-19

17:21 09.11.2020

Президент України Володимир Зеленський і голова Офісу президента отримали позитивний результат тесту на коронавірус. Про це вони повідомили у соцмережах майже одночасно.

У Володимира Зеленського і Андрія Єрмака позитивні тести на COVID-19

Зеленський розмістив свій пост у Facebook о 18:12.

Немає у світі щасливчиків, для кого б COVID19 не становив загрози. Попри усі карантинні заходи, я теж отримав + результат. В мене 37,5, а всім бажаю 36,6! Втім, почуваюся добре. Обіцяю ізолюватися і продовжую працювати. Більшість долає COVID-19. І я теж це пройду. Все буде добре!” – написав він.

Цікава була реакція на хворобу глави держави у “майстра слова” Юлії Мендель. Вона перепостила допис Зеленського на своїй сторінці і прокоментувала: “На жаль… Президент почувається добре”.

Водночас у Офісі президента розповіли , що глава держави почувається добре і продовжить  виконувати свої обов’язки в дистанційному режимі на самоізоляції. У нього завжди будуть потрібні інструменти та обладнання для зв’язку.

Керівник Офісу президента, його заступники та працівники Офісу здають ПЛР-тести на постійній основі.

Зокрема, Юлія Ковалів вже отримала негативний тест і береться до роботи у звичайному режимі з дотриманням карантинних обмежень.

Через кілька хвилин після Зеленського про свій коронавірус повідомив Андрій Єрмак.

Під кінець робочого дня отримав занадто «позитивні» новини: у мене позитивний тест на коронавірус, але почуваюся нормально”, – повідомив він.
Єрмак збирається перебувати на самоізоляції і працювати в звичному режимі.

Нагадаємо, раніше коронавірусом перехворіли дружина Зеленського Олена і син Кирило.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...