Правила не для всіх. Як Зеленський коронавірус по країні збирав

18:41 09.11.2020

Позитивний COVID-тест Володимира Зеленського не здається дивним, адже главу держави не можна назвати адептом правил карантинної безпеки. Свої багаточисельні зустрічі, особливо активні напередодні виборів, він проводив або зовсім без маски, або неправильно її вдягав, а про дотримання дистанції годі і говорити. “Великий Київ” ще раз переглянув світлини, що демонструють відношення гаранта до власної безпеки і людей, що його оточують.

Правила не для всіх. Як Зеленський коронавірус по країні збирав

Розпочнемо відомою фотографією у Хмельницькому на початку літа. Коли вся Україна сиділа на карантині, гарант разом зі своєю командою відвідав кафе, де випив кави, незважаючи на те що кафе і ресторани могли працювати тільки на виніс. Головний санітарний лікар Віктор Ляшко не вважав цей візит порушенням карантину.

Але якщо вам здається, що то був тільки початок і пізніше щось змінилось – ви помиляєтесь. 

Ось докази.

А наступні фото шокують. Кілька днів назад, 6-7 листопада, Володимир Зеленський відвідав українських захисників у Луганській і Донецькій областях. Страшно уявити, скільки хлопців захворіють після таких рукостискань.

Якось не поєднується поведінка першої особи у державі зі словами, які він зазвичай говорить на засіданнях:

Маємо максимально посилити інформаційну кампанію щодо протидії поширенню коронавірусу. Необхідно донести населенню важливість вжиття заходів особистого захисту, дотримання правил карантину: мінімізації відвідувань місць скупчення людей, відвідування масових заходів”.

Читайте також: “На жаль… Президент почувається добре”. Реакція Мендель на COVID Зеленського

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про позитивні тести на COVID-19 у Володимира Зеленського і Андрія Єрмака.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...