Сильне рішення, спричинене бездіяльністю Зеленського – Порошенко про санкції проти Коломойського

Автор: Галина Ворона
20:28 05.03

Сильне і обґрунтоване рішення Вашингтону, спричинене значною мірою бездіяльністю Зеленського – так оцінив лідер “Євросолідарності” Петро Порошенко санкції США проти українського олігарха Ігоря Коломойського. Він вважає, що українські правоохоронні органи мають притягнути до відповідальності Коломойського.

Сильне рішення, спричинене бездіяльністю Зеленського – Порошенко про санкції проти Коломойського

Про це йдеться у дописі Петра Порошенка у соцмережах.

За його словами, те, що Коломойський буде визнаний масштабним корупціонером і потрапить під американські санкції, завжди було лише питанням часу. Наступний крок — обвинувачувальний акт американського правосуддя проти колишнього власника ПриватБанку.

Токсичний вплив Коломойського на внутрішній розвиток України з 2019 року став справжньою небезпекою для країни. Нині настав момент істини для Зеленського: чи продовження захисту свого бізнес-партнера, як це він робив протягом своєї каденції, чи Україна?” – вважає лідер опозиції.

Він вважає, що Зеленський має знайти в собі сили, аби “відхреститися від цього пана”, попри те, що прийшов до влади за його тотальної підтримки.

Зробити це публічно і без еківоків, всупереч своїм тіньовим зобов’язанням. Зеленському слід залишити у минулому бізнес-партнерство часів «Кварталу 95». Припинити дворічне гальмування розслідування злочинів Коломойського і потурання його безмежним бізнес-апетитам. Українські правоохоронні органи мають притягнути до відповідальності Коломойського. Йому негайно мають пред‘явити звинувачення і підозру та запроторити його за ґрати”, – наполягає Петро Порошено.

Він додав, що попри критичну опозицію до влади, його політична сила буде підтримувати рішення, які звільняють Україну від таких масштабних корупціонерів.

Нагадаємо, трохи менше місяця назад  США ввели санкції проти низки громадян України та інформресурсів за втручання у президентські вибори. Зокрема, в санкційний список увійшов народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський, якого пов’язують з олігархом Коломойським. Згодом Офіс генпрокурора відкрив кримінальні провадження проти “Слуги” Дубінського.

Крім цього відомо, президент Зеленський запропонував нардепу Дубінському вийти з фракції “Слуга народу”, але Дубінський відмовився. Нардеп від “ЄС“ Олексій Гончаренко наголосив, що Зеленський не намагається “позбутися” Олександра Дубінського, бо насправді за нардепом стоїть олігарх Ігор Коломойський.

1 лютого 2021 Дубінського все ж таки виключили з фракції “Слуга народу”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...