США ввели санкції проти “Слуги” Дубінського і низки громадян і організацій

18:58 11.01

Міністерство фінансів США ввело санкції проти низки громадян України та інформресурсів за втручання у президентські вибори. Зокрема, в санкційний список увійшов народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський.

США ввели санкції проти “Слуги” Дубінського і низки громадян і організацій

Про це повідомляється на сайті американського мінфіну.

Крім Дубінського, в список увійшли особи і компанії, що були частиною російської мережі зовнішнього впливу, пов’язаної з нардепом Андрієм Деркачем і “безпосередньо чи опосередковано брали участь, фінансували, приховували або іншим чином були співучасником іноземного впливу на виборах у США”:

 • Дмитро Ковальчук (помічник Деркача);
 • Костянтин Кулик – колишній прокурор (причетний до публікації так званих плівок Деркача);
 • Олександр Онищенко – екснардеп-утікач, який перебуває під слідством;
  Антон Симоненко;
 • Андрій Теліженко;
 • Петро Журавель;
 • ТОВ “Ера-Медіа”;
 • Інформаційне агентство Only News;
 • Сайт NabuLeaks – nabu-leaks.com;
 • ТОВ “Скептик”/ Бегемот Медіа.

Американський уряд називає Деркача російським агентом, який принаймні з 2019 року разом з соратниками залучав американські ЗМІ, платформи соціальних медіа та впливових американців до поширення “оманливих та необгрунтованих тверджень” про те, що нинішні та колишні чиновники США займаються корупцією, відмиванням грошей та незаконним політичним впливом в Україні.

Як зазначається, особи, що попали у санкційний список, “публічно виступили або приєдналися до Деркача шляхом скоординованого розповсюдження та пропаганди шахрайських та необгрунтованих звинувачень щодо політичного кандидата в США. Вони неодноразово публічно заявляли про дезінформацію про те, що чиновники уряду США брали участь у корупційних діях в Україні. Ці зусилля узгоджуються та підтримують зусилля Деркача, виступаючи агентом російських спецслужб, впливати на президентські вибори у 2020 році”.

Читайте також: “Просрали Київ”. Дубінський про Вибори-2020

Нагадаємо, у розпал президентської гонки в США нардеп Андрій Деркач оприлюднив аудіозаписи, з нібито перемовинами пятого президента Петра Порошенка з колишнім віце-президентом США Джо Байденом. Згодом Дубинський та Деркач дали спільну прес-конференцію і заявили про необхідність створення тимчасової комісії у Верховній Раді  і розслідування нібито корупції Джо Байдена.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...