За прізвищем Дубінський стоїть абсолютно інше прізвище – нардеп Гончаренко

Автор: Любава Лисичкіна
22:44 29.01

Президент Володимир Зеленський не намагається “позбутися” Олександра Дубінського, бо насправді за нардепом стоїть олігарх Ігор Коломойський.

За прізвищем Дубінський стоїть абсолютно інше прізвище – нардеп Гончаренко

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції  “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко.

“За прізвищем Дубінський стоїть абсолютно інше прізвище. І це прізвище – Ігор Коломойський. І депутати, і група депутатів, і телеканал “1+1”, і людина, яка зробила Зеленського президентом. Давайте речі називати своїми іменами. Якби не цей безкінечний з ранку до ночі фільм на “1+1”, якби не безкінечна кампанія, якою зливали Порошенка на “1+1”, і всіх інших, хто міг тільки десь конкурувати і заважати їм… Калігула привів коня і сказав, що він буде сенатор. Так і Коломойський привів коня у вигляді Зеленського, і зробив його нам президентом. Тобто він показав, хто є хто і що воно. І треба йому віддати належне – в 40-мільйонній країні захопив владу і повністю все”, – додав Гончаренко.

На його думку, Зеленський  розуміє що вже найближчим часом постане питання по Коломойському і він боїться цього. Бо дуже боїться розірвати стосунки з олігархом.

“ Я думаю, що реально у Зеленського трусяться піджилки. Тому що він розуміє, що далі буде Коломойський. А розірвати стосунки з Коломойським він дуже боїться. По-перше, він про нього багато знає. Не забувайте, що гроші “ПриватБанку” виводилися, в тому числі через компанію Зеленського і “95 кварталу”. Це гроші, які Коломойський виводив мільйонами і сотнями мільйонів”, – зазначив Гончаренко.

Нагадаємо, 11 січня стало відомо, що Мінфін США ввів санкції проти нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського і ще низки осіб і компаній, що були частиною російської мережі зовнішнього впливу, пов’язаної з нардепом Андрієм Деркачем.  

За кілька днів у Офісі президента повідомили, що ОП “зробить усе, що в його силах, для того, щоб відповідальні за втручання у вибори в Сполучених Штатах Америки були притягнуті до відповідальності. Згодом Офіс генпрокурора відкрив кримінальні провадження проти “Слуги” Дубінського.

Крім цього відомо, президент Володимир Зеленський запропонував нардепу Олександру Дубінському вийти з фракції “Слуга народу”, але Дубінський відмовився. 

Великий Київ у Google News

підписатися