Зеленський запропонував Дубінському залишити фракцію. Той відмовився

11:36 26.01

Після скандалу довкола санкцій США, президент Володимир Зеленський запропонував нардепу Олександру Дубінському вийти з фракції “Слуга народу”. Але Дубінський відмовився. Тепер його долю вирішать колеги шляхом опитування.

Зеленський запропонував Дубінському залишити фракцію. Той відмовився

Як повідомляють “Букви“, 25 січня, фракція “Слуги народу” зібралася для обговорення ключових законопроєктів, а також призначення Юрія Вітренка на посаду віцепрем’єра — міністра енергетики і ситуації щодо Олександра Дубінського. На засіданні був присутній президент Володимир Зеленський.

Розпочалося засідання з привітання Зеленського з Днем народження, на цьому “позитив скінчився”. Глава держави розкритикував депутатів через їхнє небажання підтримувати певні законопроєкти. Далі обговорювали долю Дубінського.

Джерела повідомляють, що Зеленський запропонував нардепу вийти з фракції, сказавши, що вважає це найкращим розв’язанням ситуації. Але Дубінський відмовився. Після засідання поповзли чутки про те, що між Дубінським та Зеленським відбулася тривала розмова. 

За словами заступника голови фракції Олександра Корнієнка, партія має три варіанти дій щодо ситуації з Дубінським.

  • Перший варіант — підтримувати пана Дубінського, і спрямовувати листи підтримки в його адресу до відповідних організацій закордонних.
  • Другий — це виключення з фракції пана Дубінського.
  • Третій варіант — внесення подання про звільнення його з посади заступника голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Яким шляхом рухатися хочуть визначитися шляхом опитування, на яке може знадобитися один-два дні. За його підсумками можуть зібрати ще одне засідання фракції.

Нагадаємо, 11 січня стало відомо, що Мінфін США ввів санкції проти нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського і ще низки осіб і компаній, що були частиною російської мережі зовнішнього впливу, пов’язаної з нардепом Андрієм Деркачем. Тоді “Слуги народу” не поспішали обговорювати це питання, тому що  “зайняті більш нагальними питаннями”.

Реакції Зеленського теж не було, лише за кілька днів у Офісі президента повідомили, що ОП “зробить усе, що в його силах, для того, щоб відповідальні за втручання у вибори в Сполучених Штатах Америки були притягнуті до відповідальності. Згодом Офіс генпрокурора відкрив кримінальні провадження проти “Слуги” Дубінського.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...