“Слуга народу” виключила із своєї фракції Дубінського

18:59 01.02

Олександра Дубинського таки виключили з фракції “Слуга народу”.

“Слуга народу” виключила із своєї фракції Дубінського

Про це повідомив у Телеграм-каналі нардеп від “Євросолідарності” Олексій Гончаренко.

За його словами, це рішення підтримали більше 198 нардепів із 240, 29 були проти, 19 утрималися.

Сам Дубінський відреагував на виключення пафосним постом у Facebook , у якому говорить про провокації, натякає на інтриги у середині фракції, які “нічого спільного з інтересами українського народу не мають”, та “нечистоплотне оточення президента”.

Нагадаємо, 11 січня стало відомо, що Мінфін США ввів санкції проти нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського і ще низки осіб і компаній, що були частиною російської мережі зовнішнього впливу, пов’язаної з нардепом Андрієм Деркачем. Тоді “Слуги народу” не поспішали обговорювати це питання, тому що  “зайняті більш нагальними питаннями”.

Реакції Зеленського теж не було, лише за кілька днів у Офісі президента повідомили, що ОП “зробить усе, що в його силах, для того, щоб відповідальні за втручання у вибори в Сполучених Штатах Америки були притягнуті до відповідальності. Згодом Офіс генпрокурора відкрив кримінальні провадження проти “Слуги” Дубінського. 

Днями Дубинський повідомив, що monobank запропонував йому закрити свій рахунок, згодом НБУ попередив банки про ризики співпраці з Дубінським, а відеохостинг YouTube заблокував канал нардепа з 350 тисячами підписників.

Сам Дубінський не хотів залишати фракцію, коли йому таку пропозицію зробив Зеленський.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...