Спецтехніку для доріг купували втридорога: посадовці «Київавтодору» можуть сісти в тюрму

Автор: Любава Лисичкіна
23:45 08.07

СБУ задокументувала багатомільйонні зловживання під час придбання спецтехніки посадовцями комунальної корпорації «Київавтодор».

Спецтехніку для доріг купували втридорога: посадовці «Київавтодору» можуть сісти в тюрму

Як повідомляють у СБУ,  лише одна із закупівель цього підприємства завдала столичному бюджету збитки на понад 20 млн грн.

Оперативники спецслужби встановили, що у жовтні-листопаді 2020 року КК «Київавтодор» провела закупівлю всесезонних машин для літнього та зимового утримання доріг. За результатами проведених тендерів компанія уклала договори з підпорядкованою їй комерційною структурою. Предмет договору – поставка 24 дорожніх комбінованих машин на загальну суму 141 млн грн.

За попередніми оцінками, закупівлю здійснено за значно завищеними цінами. У такий спосіб лише цією закупівлею Київавтодор завдав збитки столичному бюджету на більше ніж 20 млн грн.

У СБУ зазначили, що у межах відкритого кримінального провадження  були проведені   обшуки у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, КК «Київавтодор», в офісах комерційних структур та за місцями фактичного проживання фігурантів справи. Правоохоронці вилучили фінансову документацію, електронні носії інформації, які підтверджують протиправну діяльність.

 Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин привласнення бюджетних коштів.

 Нагадаємо, обшуки почались 11 травня із службових приміщень КО “Київзеленбуд” за фактом умисного ухилення від сплати податків під час проведення робіт з реконструкції столичних парків на суму понад 30 млн гривень.

Обшуки також відбулись у приміщеннях КМДА та “Київавтодорі” – там начебто не сплатили податків на 18 млн гривень

12 травня обшуки дістались до підрядника будівництва Подільського мостового переходу, а також колишнього нардепа та соратника Кличка Артура Палатного.

Мер відреагував, та сказав, що “столичну владу так не кошмарили, навіть у махрові часи Януковича”.

Великий Київ у Google News

підписатися