Рудик: Не випускати Порошенка за кордон – постріл собі у ногу

Автор: Ольга Даниленко
15:39 16.06

Закриття незалежних телеканалів каналів та блокування виїзду опозиційного нардепа Петра Порошенка до Вільнюса для участі у засіданні Парламентської асамблеї НАТО – це стріляння собі у ногу і дає нашим опонентам аргументи не на нашу користь щодо надання Україні статусу кандидати у Європейському Союзі. 

Рудик: Не випускати Порошенка за кордон – постріл собі у ногу

На цьому наголосила голова партії Голос Кіра Рудик.   

Я була в цей момент у Британії, я не знаю чия це була ініціатива, але коли я це почула і побачила, я подумала: Господи, ну що ви робите?!”. Я знаю що Петра Олексійовича випустили потім, але не слідкувала, яким чином закінчилося – чи вибачилися, чи ні, як взагалі пояснили що відбулося. Але це був вистріл собі у ногу, чесно. Не потрібно було цього робити абсолютно точно, – пояснила вона в інтерв’ю Радіо НВ  

Нардеп розповіла, що міжнародні партнери та ЗМІ цікавляться внутрішніми питаннями України стосовно закриття вільних медіа, політичних переслідувань та корупції.  

Саме ці кроки, як закриття каналів, так і не випускання народного депутата, приберімо всі прізвища, це неправильно, це стріляння собі у ногу. Це дійсно дає нашим опонентам аргументи не на нашу користь. Це правда, – наголосила Рудик.  

Читайте також:Заявка на членство в ЄС підписана кров’ю українців – Порошенко 

 Нагадаємо, Концерн радіомовлення, радіозв’язку і телебачення досі блокує мовлення телеканалам “Прямий”, “Еспресо”, “5 канал”. “Прямий” та “П’ятий” телеканали  назвали рішення про відімкнення незаконним, адже “не існує жодного документа, який би давав підстави Концерну вночі відключати телеканали від мовлення”. Менеджменти телеканалів звернулися до президента Зеленського щодо незаконних дій команди Коломойського у владі, а також закликають уряд усунути з посади керівника Концерну РРТ Кирила Данілова. 

Як повідомляв “ВК”, Порошенко мав взяти участь у засіданні асамблеї НАТО, щоб пришвидшити надання Україні статус країни-кандидата на членство в ЄС, але 27 травня прикордонники не пропустили його через кордон. Друга спроба наступного дня, 28 травня, також виявилася невдалою. Порошенко звернувся до президента Зеленського, після чого лідера “ЄС” випустили за кордон на саміт Європейської народної партії. Порошенко наголосив, що “корисні ідіоти” будуть відповідати за те, що паскудять Україну перед світом. 

Великий Київ у Google News

підписатися