Порошенко мав взяти участь у засіданні асамблеї НАТО, але його не пропустили через кордон

Автор: Марія Супрун
09:57 28.05

Влада зірвала участь Петра Порошенка у Парламентській асамблеї НАТО у Вільнюсі попри те, що документи із затвердженням складу офіційної делегації підписав Голова Верховної Ради Стефанчук.

Порошенко мав взяти участь у засіданні асамблеї НАТО, але його не пропустили через кордон

Про це повідомила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко. Вона також оприлюднила відповідне Розпорядження Голови ВР.

Всі запрошення є в голови ВР і всі відповідні розпорядження про склад делегацій підтримані комітетом закордонних справ та підписані головою ВР Русланом Стефанчуком. Але Петра Порошенка не випускають ані на Парламентську Асамблею НАТО, ані на саміт найвпливовішої європейської партії ЕРР”. А Україна точно прагне отримати статус кандидата в члени ЄС і ПДЧ в НАТО?“, – написала Геращенко у Facebook.

За її словами, вчора ввечері Порошенка не пропустили через кордон, без пояснення причин.

Прикордонники на пункті перетину Рава Руська несли якусь нісенітницю про «підроблене чи скасоване розпорядження», хоч всіх інших депутатів, чи то слуги , що інспектують курорти Італії, чи то ОПЗЖ, що вивозять коштовності, випускають з країни без жодних проблем“, – зазначає Геращенко.

Геращенко додала, що керівництво фракції «ЄС» весь вечір намагалося зв’язатися з головою ВР, аби зрозуміти, що відбувається, однак він не вийшов на контакт. 

«Європейська Солідарність» розцінює цю провокацію як замовлення влади, що продовжує війну з Порошенком, замість зосередитися на війні з Путіним і Росією. Це не просто підрив задекларованої єдності, а повна іі руйнація. Це дріб’язкова і негідна політика. Ця провокація направлена на розкол суспільства , руйнацію міжнародного іміджу України“, – наголошує Геращенко.

За її словами, особливо небезпечно це виглядає напередодні важких дебатів про отримання Україною статусу кандидата в члени ЄС.

Нагадаємо, 29-30 травня 2022 року лідер партії “Європейська Солідарність”, п’ятий президент Петро Порошенко у складі парламентської делегації України мав взяти участь у щорічному засіданні Парламентської асамблеї НАТО. А 31 травня – 1 червня 2022 року планував прийняти участь у засіданні Конгресу та Саміті Європейської народної партії (ЄНП), однієї з найбільших політичних родин у рамках Європейського Союзу.

Раніше адвокат Порошенка звинуватив СБУ у піарі.

Великий Київ у Google News

підписатися