“Корисні ідіоти” будуть відповідати за те, що паскудять Україну перед світом – Порошенко

Автор: Галина Ворона
12:25 02.06

Лідер “Європейської солідарності”, п’ятий президент Петро Порошенко назвав намагання блокувати його виїзд до Вільнюса для участі у засіданні Парламентської асамблеї НАТО спробами “корисних, послужливих ідіотів” зруйнувати внутрішню єдність в Україні, які шкодять нашій державі.

“Корисні ідіоти” будуть відповідати за те, що паскудять Україну перед світом – Порошенко

Таку заяву Петро Порошенко зробив Роттердамі під час конгресу Європейської народної партії.

Це є “корисні ідіоти”, “послужливі дурні”, які зробили атаку на ключову позицію того, чого чекає від нас світ – на нашу єдність українську. І коли дріб’язково, брудно вони “зґвалтували” прикордонника офіцера, який підозрює лист Верховної Ради за підписом Голови Верховної Ради, що це підробка – це навіть не смішно“, – сказав Порошенко.

За його словами, коли офіцер сказав, що не може прочитати QR-код і йому привезли інший сканер, той кинув все і сказав, що він “людина підневільна”, якій “просто дали вказівку”.

Так от моє відкрите звернення до Зеленського вирішило проблеми за мить. І тому – я сподіваюся – можливо, Зеленський про це не знав. Можливо це дійсно просто “корисні, послужливі ідіоти”. Які намагалися зробити атаку на єдність, але їм це не вдалося“, – ділиться Порошенко.

Він висловив сподівання, що вони тричі подумають перед тим, як робити це наступного разу.

А ці ганебні ідіоти, які паскудять Україну, будуть за це відповідати. Я не маю сумніву” – резюмує політик.

Читайте також: Порошенко прозвітував про перший день свого візиту до Роттердаму 

Нагадаємо, Порошенко мав взяти участь у засіданні асамблеї НАТО, щоб пришвидшити надання Україні статус країни-кандидата на членство в ЄС, але 27 травня прикордонники не пропустили його через кордон. Друга спроба наступного дня, 28 травня, також виявилася невдалою. Порошенко звернувся до президента Зеленського, після чого лідера “ЄС” випустили за кордон на саміт Європейської народної партії.

Доповідач по Україні, депутат Європарламенту від Німеччини Міхаель Ґалер заявив, що забороною на виїзд для Петра Порошенка влада псує імідж України. Він зазначив, що це може перешкодити Україні отримати статус кандидата на членство в ЄС.

На думку старшого наукового співробітника Атлантичної Ради Андерса Аслунда, НАТО розцінить це як те, що Україна є недостатньо демократичною для вступу в Альянс.

Великий Київ у Google News

підписатися