Порошенку з третьої спроби вдалося перетнути кордон і виїхати з України

Автор: Володимир Хлєбников
12:24 30.05

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність”, народний депутат Петро Порошенко таки виїхав на саміт Європейської народної партії.

Порошенку з третьої спроби вдалося перетнути кордон і виїхати з України

Про це повідомила нардепка від “ЄС” Вікторія Сюмар.

Як писав “ВК”, раніше 30 травня Порошенко, якого двічі не випустили за кордон на Асамблею НАТО, звернувся до чинного президента Володимира Зеленського. Він повідомив, що має намір відвідати Конгрес та Саміт Європейської народної партії — “найвпливовішої політичної родини в Європі, членами якої є керівництво структур ЄС та багатьох держав-членів“. 

Я не знаю, чи його свідомо не випускали саме на ПА НАТО, але я точно знаю, що тиск громадянського суспільства здатен втримати владу від «втрати берегів», – написала Сюмар у себе в Facebook.

Після тиску дипломатів, західних політиків, депутатів Європарламенту і журналістів на українську владу п’ятого президента України Петра Порошенка таки випустили на конгрес ЄНР, який розпочинається в Роттердамі, прокоментувала співголова парламентської фракції “ЄС” Ірина Геращенко

Ганьбою залишається публічне мовчання українських депутатів, керівництва ВР на огидну історію з невипуском Порошенка на ПА НАТО. Коли прикордонники зневажали парламент, брехали про недійсний документ і підроблений підпис голови ВР, по суті, натякаючи на диверсію в апараті парламенту і підробку документів, вся делегація як ні в чому не бувало у Вільнюсі на ПА НАТО ані слова не сказали про солідарність, партнерство і єдність, про яке так часто патякають політики при владі, про принципи і неприпустимість вибірковості“, – обурилася депутатка.

Читайте також: Для перемоги Україні потрібні три речі: зброя, зброя і ще раз зброя – Порошенко

Вона наголосила, що “Європейська Солідарність” через відсутність свого представника в делегації ПА НАТО не змогла висловити позицію на підтримку ПДЧ і тиску на РФ на саміті.

Назовні наша команда, як і завжди, буде дотримуватися духу єдності, захищаючи Україну, вимагаючи від партнерів більше зброї та допомоги нашим ЗСУ і нищівних санкцій проти РФ. Ми зробимо все, що в наших силах, використовуючи весь свій авторитет і контакти на міжнародній арені, аби Україна стала кандидатом в члени ЄС я якнайшвидше“, – додала Геращенко.

Читайте також: Депутат Київради: Атака на Порошенка – недоречний піар-хід влади, що розколює українців

Великий Київ у Google News

підписатися