Наприкінці весни буде готовий заїзд на Подільський міст з Верхнього Валу (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
14:24 19.03

У столиці наприкінці весни буде готовий заїзд на Подільсько-Воскресенський міст із Верхнього Валу.

Наприкінці весни буде готовий заїзд на Подільський міст з Верхнього Валу (ВІДЕО)

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу та продемонстрував відео про те, як тривають роботи з будівництва мостового переходу.

«На Подільсько-Воскресенському мостовому переході попри складну епідеміологічну ситуацію роботи тривають. Виконаний вже великий обсяг робіт. Ми вийшли на фінальну стадію будівництва. Наприкінці весни буде готовий заїзд на Подільсько-Воскресенський міст з Верхнього Валу. Там сьогодні вручну перекладають електричні кабелі та мережі комунікацій. Оскільки в даному місці це – практично ювелірна робота», – зазначив Кличко.

 

Триває також монтаж шумозахисних та бар’єрних огорож на об’єкті. Будівництво тунелів метрополітену та насипу під конструкції метро та дорожнє покриття на території Русанівських садів. Арочний міст через річку Дніпро вже встановили в проектне положення. Ванти натягнуті. Невдовзі розпочнуть демонтаж тимчасових опор. 

«Роботи тривають і на лівому березі, де облаштовують насип. Вони були затягнуті через блокування мешканцями Русанівських садів проїзду будівельного транспорту. Зараз, аби не загострювати ситуацію, ми пішли іншим шляхом – на жаль, більш складним і затратним. Пісок доставляють баржами, потім – тимчасовими понтонами до місця будівництва», – зауважив Кличко.

 Мер Києва зазначив, що затримки в графіку робіт на об’єкті були спричинені й тим, що іноземні фахівці не могли приїхати через обмеження, пов’язані з пандемією. 

Раніше Кличко повідомив, що відкриття  Подільсько-Воскресенського мосту, який має з’єднати Поділ з Воскресенкою і Райдужним масивом, планують влітку 2021 року.

Нагадаємо, “Укравтодор” офіційно звернувся до голови КМДА Віталія Кличка з пропозицією передати до його сфери управління недобудований Подільсько-Воскресенський мостовий перехід для прискорення будівництва і введення його в експлуатацію. Та згодом отримав відповідь Кличка.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...