“Укравтодор” просить передати йому Подільсько-Воскресенський міст

Автор: Марія Супрун
17:27 24.02

“Укравтодор” офіційно звернувся до голови КМДА Віталія Кличка з пропозицією передати до його сфери управління недобудований Подільсько-Воскресенський мостовий перехід для прискорення будівництва і введення його в експлуатацію.

“Укравтодор” просить передати йому Подільсько-Воскресенський міст

“Укравтодор” готовий взяти на баланс увесь ансамбль, включно з з’їздами та розв’язками, провести коригування проєкту, експертизу та розпочати роботи. Про це йдеться на його сторінці у Facebook.

“Ми розуміємо, наскільки це складна інженерна конструкція з 2 ярусами та 11 штучними спорудами. Управління таким гігантським проєктом є для муніципалітету надмірно важким. Укравтодор, своєю чергою, має вже успішний досвід будівництва мостових ансамблів по всій країні. Окрім цього, Держагентство фондується під державні гарантії, що забезпечить стабільне фінансування будівництва”, – йдеться у заяві.

Також додали, що для “Укравтодору” це стане одним із подібних мостів, котрі ремонтуються та будуються за Національною програмою відновлення мостів.

“Алгоритм роботи із подібним конструкціями є напрацьованим. Є відповідно кваліфікована команда, котра керує десятками таких проєктів. Сьогодні ми звернулися до голови КМДА – це наш перший крок. Якщо буде політична воля міста швидше добудувати міст – ми його беремо на баланс, коригуємо проєкт, проводимо експертизу і приступаємо до роботи. Найважливіше те, що чим довше будується Подільсько-Воскресенський міст, тим він буде дорожчим” – каже голова “Укравтодору” Олександр Кубраков.

Нагадаємо, раніше Кличко повідомив, що відкриття  Подільсько-Воскресенського мосту, який має з’єднати Поділ з Воскресенкою і Райдужним масивом, планують влітку 2021 року. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...