Кличко відповів «Укравтодору» щодо передачі Подільсько-Воскресенського мосту

Автор: Марія Супрун
12:24 26.02.2021

Вчора “Укравтодор” офіційно звернувся до голови КМДА Віталія Кличка з пропозицією передати до його сфери управління недобудований Подільсько-Воскресенський міст. А сьогодні мер Києва дав відповідь.

Кличко відповів «Укравтодору» щодо передачі Подільсько-Воскресенського мосту

Про це він говорив сьогодні під час брифінгу.

«Укравтодору», як державній структурі, варто не займатися маніпуляціями і публічними заявами, а взяти і нарешті добудувати та ввести в експлуатацію хоча б Дарницький міст. Хочу нагадати, що із 2004 року він стоїть недобудованим і не введеним в експлуатацію. А по ньому їздять авто, тисячі людей щодня. Місто, за законом, не має права здійснювати там роботи. Оскільки міст перебуває на балансі «Укрзалізниці». І відомство вже кілька років, незважаючи на всі звернення столичної влади, не передає міст на баланс Києва. Тому, значить, його повинна добудувати держава“, – сказав Кличко.

Також мер Києва зазначив, що втілення «ідеї» щодо передачі Подільсько-Воскресенського мостового переходу на баланс «Укравтодору» значно відтермінує добудову мостового переходу, поки пройдуть всі бюрократичні процедури, передбачені законом.

Роботи на Подільсько-Воскресенському мостовому переході тривають. І вийшли на фінальну стадію добудови. Терміни робіт дещо зсунулися через пандемію, що спричинила і економічну кризу, і проблеми з логістикою. Також внесли, так би мовити, «корективи» і протести мешканців Русанівських садів. Але ми робимо все, щоб добудувати мостовий перехід. І ми це зробимо! Бо кияни вже давно чекають на нього“, – додав Кличко.

Раніше Кличко повідомив, що відкриття  Подільсько-Воскресенського мосту, який має з’єднати Поділ з Воскресенкою і Райдужним масивом, планують влітку 2021 року. 

Нагадаємо, “Укравтодор” офіційно звернувся до голови КМДА Віталія Кличка з пропозицією передати до його сфери управління недобудований Подільсько-Воскресенський мостовий перехід для прискорення будівництва і введення його в експлуатацію.

Великий Київ у Google News

підписатися