“Нахімічили” на ремонті під’їздів: у столичне комунальне підприємство прийшли з обшуками

Автор: Галина Ворона
15:56 31.08

Столичні правоохоронці проводять обшуки у приміщенні КП “Київжитлоспецексплуатація” у межах розслідування кримінального провадження за фактами привласнення коштів бюджету Києва, передбачених на капітальний ремонт у житлових будинках (ч. 3 ст. 191 КК України).

“Нахімічили” на ремонті під’їздів: у столичне комунальне підприємство прийшли з обшуками

Про це розповіли у столичній прокуратурі.

За даними правоохоронців, встановлено, що упродовж листопада-грудня 2020 року службові особи КП за результатами тендерів уклали низку договорів з підрядними організаціями на капітальний ремонт місць загального користування (під’їздів) у житлових будинках столиці.

У прокуратурі стверджують, що у подальшому посадовці “Київжитлоспецексплуатації” та підрядних організацій з метою заволодіння бюджетними коштами, достовірно знаючи, що роботи в повному обсязі не виконані або виконані всупереч обсягам, передбаченим тендерною документацією та укладеними договорами, підписали фіктивні акти виконаних робіт.

У ході досудового розслідування перевіряються факти повноти проведення робіт та правильності витрачання бюджетних коштів підрядними організаціями, які перемогли в тендерній закупівлі, оголошеній КП “Київжитлоспецексплуатація”.

В житлових будинках, де проводився капітальний ремонт місць загального користування, на підставі ухвал слідчого судді проведено огляди із залученням експертів, за результатами яких виявлено завищення обсягів та вартості робіт.

Сьогодні під час обшуку правоохоронці мають відшукати та вилучити первинні фінансові документи та інші речові докази, які мають доказове значення для слідства.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії з метою встановлення інших учасників злочину.

Читайте також: Будівництво Подільського мосту: в Департаменті КМДА проводять обшуки

Нагадаємо за останні місяці силовики обшукали низку комунальних підприємствах столиці. Зокрема “Київзеленбуд”, приміщення КМДА та “Київавтодор”, офіси підрядника будівництва Подільського мостового переходу. Також з обшуками прийшли у “Київавтодор” та “Київводоканал“. Крім того з обшуками прийшли до колишнього нардепа та соратника Кличка Артура Палатного.

Великий Київ у Google News

підписатися