На пляжі в Гідропарку – аншлаг! Як кайфують кияни – репортаж

Автор: Вероніка Яблонська
19:17 13.06.2020

Всі знають, що літо – це та пора, до якої треба схуднути. Якщо до літа схуднути не вийшло, ми подумки лишаємо собі два чи бодай один тиждень на тренування, щоб швидко організувати собі “літнє” тіло і увірватись на пляж. В нас для вас хороші новини – літо для всіх, а ніяких “літніх” тіл не існує.

На пляжі в Гідропарку – аншлаг! Як кайфують кияни – репортаж

Подивімось на всіх цих людей. 

Подивімось на них уважно. Скоріш за все, велика частина з них – нещаслива у своїх тілах. Фітнес-центри зі своїми слоганами типу “розквітни до весни”, а потім – “дозволь собі улюблений купальник” етс та магазини здорового харчування щоденно переконують нас в тому, що нам обов’язково треба худнути і обов’язково за допомоги тих послуг, які вони продають. 

Чоловіки “повинні” бути з кубиками пресу та округлими біцепсами, а жінки – з красивим високим бюстом і пласким животиком. 

Чомусь коли мова заходить за пляж, то в голову виникають “Рятувальники Малібу”. Нас годували цим протягом десятиліть…

…тож, мабуть, такими люди планують стати, між роботою та дітьми спохватившись, що літо вже за два… За тиждень… Ох, леле, вже 13 червня. 

І яким же сильним є наше розчарування, коли ми дивимось в дзеркало і не бачимо там ані Памели Андерсон, ані Шварценеггера. Ми були і залишаємось звичайними заклопотаними людьми, і це ок. 

Але нам так не здається. 

Абсолютно точно впевнившись, що Памела Андерсон в дзеркалі все таки не з’явилась, може виникнути думка – краще не йти взагалі.

Краще не йти взагалі, адже навіть якщо ми одягнемо той ненависний купальник, що так невигідно підкреслює всі наші форми… Всі будуть дивитись на нас! Як незручно та сковано нам буде! 

Хороші новини – люди заклопотані лише тим, як виглядають вони самі. 

Ніхто не дивитиметься на вас і не засуджуватиме за набрані під час карантину кілограми, здебільшого тому, що люди будуть занурені самі в себе, і засуджуватимуть себе самі. 

Такий емоційний фон для літа не має бути нормою. Це не ок, бо літо має об’єднувати, а не навпаки. 

Літо має об’єднувати нас з самими собою – чого ми хочемо, як ми хочемо почуватись, як нам подобається розважатись; і з іншими людьми – бо в решті решт хто б скільки не важив і як би не виглядав, ми всі збираємось в одному місці. 

До біса моделей, фітнес-центри та подіуми. Ніхто не зобов’язаний виглядати ніяк. 

Єдине, що ми зобов’язані зробити – це прислухатись до себе, розрізнити свої бажання, і просто весело провести час. 

Впевніться, що ви забезпечили собі повний релакс, поки знову не вдарили дощі.

Літо має об’єднувати. Бодай, за ознакою любові до нашого міста.

Пісня дня: The Offspring – Starring at the sun – це не найбільш тематичний трек, але він все таки називається “Дивлячись на сонце” – а саме це й роблять кияни, тому най буде 🙂

Нагадаємо, що офіційно перші пляжі в Києві планують відкрити з 15 червня. 

“П’ять пляжів будуть точно відкриті, але рішення буде прийнято у понеділок 15 червня, тому що ми чекаємо лабораторне дослідження води, воно буде у п’ятницю. Пляжі будуть відкриті, якщо стан води відповідатиме вимогам”, – повідомив РБК-Україна голова Держспоживслужби Олег Рубан.

Віри йому, щоправда нема, оскільки він вже раніше розповідав, що кількість пасажирів в метро буде суворо контролюватись 🙂 

Про топ-10 пляжів, до можна весело і безпечно покупатись, читайте в нашій статті.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...