“Ми подивилися і пішли” – Ляшко про похід із Зеленським у кафе

14:12 04.06.2020

Українці жваво обговорюють відвідання президентом України Володимиром Зеленським кафе у Хмельницькому, де він разом зі своєю командою випив кави, незважаючи на те що до 5 червня кафе і ресторани можуть працювати тільки на виніс. Зокрема, головний санітарний лікар Віктор Ляшко не вважає цей візит порушенням карантину.

“Ми подивилися і пішли” – Ляшко про похід із Зеленським у кафе
Світлодіодне освітлення

Про це він розповів у коментарі виданню LB.ua.

Що вийшло. Вчора президент зустрічався з бізнесом, було багато питань, в тому числі і по ослабленню карантину. Ми йшли по центральній вулиці після обіду, хотіли взяти кави біля кафе на винос. Але один з рестораторів в цьому кафе сказав нам: “Ми вже готові сьогодні працювати за нормами, які головний санлікар вчора озвучив і показав”. Ми зайшли в зал подивитися, чи реально все готово, і як воно буде працювати. Щоб президент переконався, що проблем, якщо дотримуватися всіх норм, немає ніяких”, – зазначив Ляшко.

Він запевняє, що персонал працював в масках і рукавичках і дотримувався всіх правил.

Я спостерігав, хвилювався, як дотримуються наших правил. Все пройшло гуд. Ми подивилися і пішли. Нічого такого не було, як розкрутили. Вчора уряд проголосував за відкриття закладів 5 червня. Постанова про правила роботи було опубліковано позавчора. І президент побачив, як воно може працювати – якщо люди сидять за одним столом, то не більше чотирьох чоловік (не рахуючи дітей). І можуть сидіти без масок під час вживання їжі і напоїв”, – додав Ляшко.

Водночас, як повідомляє hromadske, сам президент Володимир Зеленський заявив, що готовий заплатити штраф за те, що сходив у Хмельницькому в кав’ярню, якщо в цьому є порушення.

Я готовий заплатити штраф, якщо щось порушив. Мені сказали, запросили, я зайшов, усе там перевірив”, — цитує видання слова глави держави.

Як повідомлялось, суд ще до інаугурації оштрафував Зеленського за демонстрацію виборчого бюлетеню.

Нагадаємо, уряд прийняв рішення про чергові послаблення з 5 червня – що дозволять, а також оприлюднив вимоги до роботи ресторанів. Правда, у деяких регіонах, у тому числі у Києві, відновлення роботи кафе і ресторанів під питанням. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися