Нові послаблення: що дозволять з 5 червня

14:06 03.06.2020

Кабмін планує нові послаблення карантину з 5 червня – відновлять внутрішні авіаперевезення, а також дозволять кафе і ресторанам приймати відвідувачів всередині закладів.

Нові послаблення: що дозволять з 5 червня

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Так, на засіданні ухвалили рішення про дозвіл:

  • з 5 червня роботи закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів. Умови – 1,5 метри між місцями для сидіння, столи не більше ніж на 4 клієнти.
  • з 5 червня особам старше 60 років не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;
  • проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 1,5 м²;
  • проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

Крім того, поновлюється авіаційне сполучення:

  • з 5 червня — внутрішнє авіасполучення;
  • з 15 червня — міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.

Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років).

У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень.

Нагадаємо, ресторани для відвідувачів у приміщеннях планували відкрити лише після 10 червня. Водночас, вчора під Кабміном пройшла галаслива акція протесту рестораторів – вони гриміли посудом і вимагали зняти обмеження на роботу закладів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...