Мендель теж любить швидкість. Речниця президента купила машину на річну зарплату

Автор: Галина Ворона
20:04 23.03

Прес-секретарка президента України Юлія Мендель минулоріч заробила майже 700 тисяч гривень і купила майже на таку ж суму нове авто.

Мендель теж любить швидкість. Речниця президента купила машину на річну зарплату

Про це свідчать дані декларації за 2020 рік.

Згідно з декларацією, зарплата Мендель за основним місцем роботи в Державному управлінні справами склала 684 тис. грн. Таким чином, щомісячний доход Мендель складає в середньому 57 тисяч гривень.

Про інші доходи інформації немає.

Мендель також задекларувала новий автомобіль Suzuki Vitara 2020 року випуску вартістю 605,9 тис. грн, який купила в грудні 2020. Власних коштів за машину вона заплатила 217 тисяч гривень, а 389 тисяч взяла в кредит, який повинна буде виплатити за три роки.

Решта відомостей в декларації за 2020 рік не відрізняються від внесених в 2019.

В грудні 2018 року до призначення прес-секретарем Зеленського, Мендель придбала в кредит квартиру в Києві вартістю 1,2 мільйона, за яку вже виплатила банку всю суму позики в 681 тисячу гривень.

Також у неї відкриті п’ять рахунків в Приватбанку, Укргазбанку і “Райффайзен Банк Аваль”, але сума коштів, які на них зберігаються, в декларації не вказана.

Читайте також: Декларація Зеленського: дохід понад 28 млн грн, на посаді президента – 209 тис. грн

Нагадаємо, раніше Мендель дала велике інтерв’ю, яке уже “розібрали на цитати”, зокрема там вона  розповіла, що її співбесіда на посаду відбувалася у форматі пресбрифінгу перед вісьмома людьми. Спочатку вона, на той час журналістка The New York Times, ніби-то навіть не планувала подавати резюме на посаду прессекретаря президента.

А нещодавно вона  посперечалася зі шведським економістом, старшим науковим співробітником Atlantic Council Андерсом Аслундом у коментарях до статті про те, що президент готовий кинути виклик будь-якому олігархові. Тепер Аслунд вимагає вибачень.

Пані Мендель славна своєю здатністю потрапляти у скандали, або власноруч їх створювати. Це можуть бути подвійні контексти,  як от у повідомленні про хворобу президента “На жаль…президент почувається добре”. Або ж і взагалі пані Юля може кинутися на журналіста, захищаючи Гаранта, як це було з Сергієм Андрушком. Не обійшлося без конфузу і під час її шоу на телеканалі “Дом”, що транслюється на окупованих територіях – там Мендель допустила важливу помилку, чим роздратувала потенційних глядачів. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...