Мендель розповіла, як імпровізувала на співбесіді у Зеленського і “не зайшла” Богдану

Автор: Тетяна Сененко
21:50 08.03

Прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель розповіла, що її співбесіда на посаду відбувалася у форматі пресбрифінгу перед вісьмома людьми. Спочатку вона, на той час журналістка The New York Times, ніби-то навіть не планувала подавати резюме на посаду прессекретаря президента.

Мендель розповіла, як імпровізувала на співбесіді у Зеленського і “не зайшла” Богдану

Про це вона розповіла в інтерв’ю Олесі Бацман.

«Це абсолютна імпровізація була. Я не вірила, що взагалі можна в нашій країні зробити такий конкурс. І навіть якщо його можна зробити прозоро – я не вірила, що хтось дійде до мого резюме. Ми чудово розуміємо популярність Володимира Олександровича, я думала, це будуть десятки тисяч резюме», – заявила вона.

Мендель каже, що її резюме було англійською, можливо це зацікавило майбутніх роботодавців, і вже наступного дня їй зателефонували з HR-компанії, провели 40-хвилинну співбесіду й дали завдання – написати текст на складну тему й записати відеозвернення.

У травні 2019 року, відбулася співбесіда в Офісі президента. Її проводили вісім осіб – сам Зеленський, на той момент глава Офісу президента Андрій Богдан, його заступники Кирило Тимошенко та Юрій Костюк, глава директорату з питань інформаційної політики ОП Ірина Побєдоносцева й ще троє людей, яких Мендель не змогла згадати.

«Що б не сталося, я зможу згадати, як президент України в суботу приїхав на роботу, щоб мене проспівбесідити. Це вже приємний спогад, щонайменше», – зазначила вона.

Співбесіду знімали на камеру. Претендентці влаштували тест: її інтерв’юєри виступали в ролі журналістів, а вона мала відповідати на актуальні в той час запитання з позиції прессекретаря президента.

«Я точно знаю, що була одна людина, яка була проти мене, і це був Андрій Богдан. Ось я йому не подобалася, це було очевидно. Щось йому не подобалися відповіді, він крутив носом, щось йому те, не те – ну не зайшла я йому як людина», – розповіла Мендель.

Нагадаємо, днями Юлія Мендель посперечалася зі шведським економістом, старшим науковим співробітником Atlantic Council Андерсом Аслундом у коментарях до статті про те, що президент готовий кинути виклик будь-якому олігархові. Тепер Аслунд вимагає вибачень.

 Мендель славна своєю здатністю потрапляти у скандали, або власноруч їх створювати. Це можуть бути подвійні контекстів,  як от у повідомленні про хворобу президента “На жаль…президент почувається добре”. Або ж і взагалі пані Юля може кинутися на журналіста, захищаючи Гаранта, як це було з Сергієм Андрушком.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...