Мендель у Твіттері “погризлася” з європейським економістом через Коломойського

Автор: Тетяна Сененко
15:53 07.03

Прессекретарка президента Володимира Зеленського Юлія Мендель посперечалася зі шведським економістом, старшим науковим співробітником Atlantic Council Андерсом Аслундом у коментарях до статті про те, що президент готовий кинути виклик будь-якому олігархові. Тепер Аслунд вимагає вибачень.

Мендель у Твіттері “погризлася” з європейським економістом через Коломойського

Суперечка розгорілася у коментарях під твітом Мендель, де вона запостила свою статтю для американського аналітичного центру Atlantic Council, про те, як Зеленський бореться з олігархатом і готовий кинути виклик будь-кому. 

На що Андерс Аслунд поцікавивився, чи таки кожному.

“Дійсно? Він може назвати Коломойського? Кинути виклик олігархам – це взагалі нічого не означає. Головна проблема – це Коломойський. Може Володимир Зеленський так сказати? Або він все ще міцно із ним пов’язаний? Чому всі ці маріонетки Коломойського досі його депутати?” , – написав Аслунд.

 

Мендель Аслунду, відповіла у своїй звичній манері, простіше сказати – нагрубила.

“Містере Аслунд, я дуже розчарована, що на вас так сильно вплинули занадто старі наративи дезінформації. Сподіваюся, ви говорите, спираючись на якісну аналітику, а не тільки через те, що вас звільнили [мова про те, що Алесунд пішов зі спостережної ради”Укрзалізниці”]”, – відповіла вона.

 

Аслунд попросив пані Юлію вибачитися перед ним, якщо прессекретарка президента не зможе привести приклад висловлювань Зеленського про Коломойського.

Юлія Мендель славна своєю здатністю потрапляти у скандали, або власноруч їх створювати. Це можуть бути подвійні контекстів,  як от у повідомленні про хворобу президента “На жаль…президент почувається добре”. Або ж і взагалі пані Юля може кинутися на журналіста, захищаючи Гаранта, як це було з Сергієм Андрушком.

Нагадаємо, Державний секретар США Ентоні Блінкен у п’ятницю, 5 березня, оголосив про внесення до санкційного списку українського бізнесмена Ігоря Коломойського й членів його родини через причетність до корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА у 2014-2015 роках

 

 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися