Куди подівся Дубінський? З сайтів КОДА та “Слуг“ зникла інформація про депутата

Автор: Злата Колос
13:44 16.02

На сайті Київської обласної ради у списку депутатів від “Слуги народу“ зняли інформацію про токсичного нардепа Олександра Дубинського, який був обраний депутатом Київської облради та очолював Київську обласну організацію партії “Слуг“ на Київщині.

Куди подівся Дубінський? З сайтів КОДА та “Слуг“ зникла інформація про депутата

Зокрема, на сторінці Київської облради у вкладці “Депутатські фракції“ представлені всі фракції у Київській облраді. При виборі фракції – видається вкладка зі списком депутатів від обраної фракції присутніх у Київській облраді. Так, у складі партії “Слуга народу“ немає інформації стосовно керівника Київської облорганізації від “Слуг“ Дубінського.

Також на партійному сайті “Слуг народу“ у списку регіональних представників партії Дубінського немає. Однак, на партійному сайті “Слуг“ взагалі забули про існування в Україні Київської області, адже у списку регіонів Київська область взагалі відсутня.

Нагадаємо, 13 червня 2020 року Київську обласну організацію партії “Слуга Народу“ очолив нардеп Дубінський. Рішення про його ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердила Вища рада партії.

Додамо, 11 січня стало відомо, що Мінфін США ввів санкції проти нардепа від “Слуги народу” Дубінського і ще низки осіб і компаній, що були частиною російської мережі зовнішнього впливу, пов’язаної з нардепом Деркачем. 

За кілька днів у Офісі президента повідомили, що ОП “зробить усе, що в його силах, для того, щоб відповідальні за втручання у вибори в США були притягнуті до відповідальності. Згодом Офіс генпрокурора відкрив кримінальні провадження проти “Слуги” Дубінського.

Крім цього відомо, президент Зеленський пропонував нардепу Дубінському вийти з фракції “Слуг“, але Дубінський відмовився. Нардеп від “ЄС“ Олексій Гончаренко наголосив, що Зеленський не намагається “позбутися” Дубінського, бо насправді за нардепом стоїть олігарх Ігор Коломойський.

1 лютого 2021 Дубінського все ж таки виключили з фракції “Слуга народу”.

За словами депутата Київської облради від “ЄС“ Тетяни Семенової, депутати від “Слуг“ досі отримують вказівки від Дубінського щодо  проєктів, які потрібно підтримувати.

До речі, Дубінський почав розпродавати свої автівки. Зокрема, свій відомий зелений Mercedes-Benz нардеп виставив на продаж майже за 50 тисяч доларів, позашляховик Cadillac Escalade за більш ніж 40 тисяч, а Honda S2000 майже за 21 тисячу доларів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...