Токсичний і виключений з фракції Дубінський досі впливає на депутатів Київоблради від “Слуг”

Автор: Злата Колос
16:25 08.02

Токсичний й виключений з фракції нардеп Олександр Дубінський досі впливає на депутатів Київської облради від “Слуг народу“, адже досі очолює партійний осередок слуг на Київщині.

Токсичний і виключений з фракції Дубінський досі впливає на депутатів Київоблради від “Слуг”

Про це в інтерв’ю RegioNews розповіла депутат Київської обласної ради від “Європейської солідарності” Тетяна Семенова.

За її словами, депутати від “Слуг народу“ досі отримують вказівки від Дубінського, які проєкти підтримувати.

“Чи відчувається вплив? Звичайно, депутати отримують від нього певні орієнтири. Але якщо у нього і є вплив в облраді, то тільки на членів партії “Слуга народу”. На “Європейську солідарність” Дубінський точно не впливає. У нього наразі з’явилися більш серйозні проблеми з колегами-депутатами з ВР“, – зазначила депутат. 

Також Семенова зауважила, що чинний голова Київської облради Олександр Скляров займає не своє місце та не вміє виконувати роботу голови обласної ради й комунікувати з депутатами – “нині він сидить на серйозному “шпагаті“.

“Але сьогоднішня його позиція мені не зрозуміла. Схоже, він нині сидить на серйозному “шпагаті”, не розуміючи, що не будуть депутати ані з “Батьківщини”, ані з ОПЗЖ поводитися, як телята. Ну, можливо так, відбудеться ще одна сесія, а далі виникне звичайний природний супротив і коаліція, яку вони утворили, просто розвалиться“, – пояснила депутатка.

Крім того, Семенова додала, що колишній очільник Київської ОДА, а нині міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов досі має чималий вплив і в ОДА, і в Київський облраді.

Ні для кого не секрет, що коли Олексій Чернишов йшов на посаду міністра, то він залишив тут свою команду. І Скляров, і нинішній голова обласної адміністрації Василь Володін – це люди з команди Чернишова. І, певно, що у них є якесь спілкування, а значить і є вплив Чернишова. Та я не думаю, що “міністр розгрому”, як його називають у народі, радив би вчиняти так, як зараз вчиняє Скляров, що поводиться як людина, яка має дві лопати в руках – і обома копає собі глибоку яму“, – пояснила Семенова.

Нагадаємо, 11 січня стало відомо, що Мінфін США ввів санкції проти нардепа від “Слуги народу” Дубінського і ще низки осіб і компаній, що були частиною російської мережі зовнішнього впливу, пов’язаної з нардепом Деркачем. 

За кілька днів у Офісі президента повідомили, що ОП “зробить усе, що в його силах, для того, щоб відповідальні за втручання у вибори в США були притягнуті до відповідальності. Згодом Офіс генпрокурора відкрив кримінальні провадження проти “Слуги” Дубінського.

Крім цього відомо, президент Зеленський запропонував нардепу Дубінському вийти з фракції “Слуга народу”, але Дубінський відмовився. Нардеп від “ЄС“ Олексій Гончаренко наголосив, що Зеленський не намагається “позбутися” Олександра Дубінського, бо насправді за нардепом стоїть олігарх Ігор Коломойський.

1 лютого 2021 Дубінського все ж таки виключили з фракції “Слуга народу”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...