Порошенко прозвітував про перший день свого візиту до Роттердаму

13:52 31.05.2022

П’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко розпочав свій візит до Роттердаму для участі у Конгресі EPP із зустрічі з президентом ЄНП Дональдом Туском.

Порошенко прозвітував про перший день свого візиту до Роттердаму
Світлодіодне освітлення

Про це Порошенко повідомив 31 травня на своїй сторінці в Facebook.

Напередодні обрання Конгресом нового президента партії щиро подякував Дональду Туску за роки плідної роботи і щодо розвитку ЄНП, і щодо адвокації України на європейській арені. Обговорили шляхи спільної відсічі російської агресії проти незалежності та територіальної цілісності України, перспективи посилення санкцій проти Росії, передусім через запровадження ембарго на торгівлю нафтою та газом, надання Україні новітнього озброєння натівських стандартів, механізмам післявоєнної відбудови нашої держави через запуск «плану Маршала», а також притягнення до міжнародної відповідальності Путіна та його поплічників за скоєні злочини на українській землі“, – написав він.

На зустрічі також йшлося про важливість вжиття заходів для невідкладного розблокування українських портів та формалізації міжнародної антипутінської коаліції.

Окремо звернув увагу на якнайшвидше надання Україні статусу країни-кандидата на членство в Європейському Союзі. Наголосив, що позитивне рішення стане надзвичайно потужним сигналом не лише всьому українському народові, який жертовно б’ється за безпечне майбутнє всієї Європи, але й путінському режиму, що агресія та шантаж є безперспективними“, – додав Порошенко.

Нагадаємо, Порошенко мав взяти участь у засіданні асамблеї НАТО з метою пришвидшити надання Україні статус країни-кандидата на членство в ЄС, але 27 травня прикордонники не пропустили його через кордон. Друга спроба наступного дня, 28 травня, також виявилася невдалою. Порошенко звернувся до президента Зеленського, після чого лідера “ЄС” випустили за кордон на саміт Європейської народної партії.

Читайте також: Зеленський ще розглядає петиції про дозвіл виїзду чоловікам з України та про подяку Порошенку

Великий Київ у Google News

підписатися