“Місто компенсує проїзд у тимчасових маршрутах №№ 2-М, 60, 43-К та додаткові поїздки у метро на «синій» гілці. Щоб компенсація спрацювала, час у дорозі не має перевищувати 2 години”, – повідомляє перевізник.
Зазначається, що компенсація діятиме для пластикової та цифрової карти та QR-квитків, створених з поїздок. Карту потрібно валідувати у наземному транспорті та метро під час кожної пересадки, як зазвичай. Поїздки за вимушені пересадки повертаються на карту наступної доби.
“Наприклад, якщо скористатися автобусом 2-М з Теремків до Либідської, а потім доїхати у центр на метро – то одна з двох витрачених поїздок повернеться на карту. Навіть за 2 або 3 вимушені пересадки, все одно сплачуєте лише одну поїздку. Але час у дорозі не має перевищувати 2 години, щоб компенсація спрацювала”, – пояснюють в КМДА.
Компенсація діятиме, доки триватиме ремонт між станціями «Деміївська» та «Либідська».
Нагадаємо,
Нагадаємо, на час закриття станцій “синьої” гілки метро пасажирів перевозять 77 автобусів та 20 тролейбусів.
Шість станцій столичної підземки мали закрити з 9 грудня на пів року у зв’язку з ремонтом перегінного тунелю на “синій” гілці метрополітену, але рух між станціями “Теремки” – “Деміївська” екстрено зупинили 8 грудня. Маршрути закритих станцій метро дублюватиме додатковий наземний транспорт – схеми. Після закриття метро на “Либідській” знову утворились натовпи пасажирів, як десятиліття тому.
Наразі вже відомо, як місто виходитиме з дорожнього колапсу через підтоплення метро: появляться дорожні патрулі, будуть перенесені зупинки громадського транспорту, пройде зміна дорожніх знаків. Зокрема, вже на Либідській площі вже змінилась організація дорожнього руху, зокрема, створили на Васильківській виділену смугу для громадського транспорту. З 12 грудня змінюються маршрути автобусів № 2-М та тролейбусів № 12 – схеми.
Через закриття метро сьогодні вранці стався транспортний колапс на правому березі.
Затоплення метро почала розслідувати прокуратура – мова про службову недбалість.