Кличко повідомив, коли відновлять рух «синьою» гілкою метро

Автор: Вікторія Мілюта
08:49 29.02

Рух поїздів на шести закритих станціях «синьої» гілки метро мають відновити вже влітку.

Кличко повідомив, коли відновлять рух «синьою» гілкою метро

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко повідомив в ефірі телеканалу «Київ».

«Зауважу, що роботи на закритій ділянці синьої гілки метро між станціями «Либідська» та «Деміївська» йдуть за графіком. Тому рух поїздів маємо відновити вже влітку. При ремонті ділянки метро людям, які змушені робити пересадку, повертають на транспортну картку кошти за проїзд в наземному транспорті. Тож містяни не переплачують за проїзд, адже фактично сплачують лише один раз», – уточнив він.

Читайте також: Частину тунелю між “Либідською” та “Деміївською” повністю перебудують: буде монолітною і коштуватиме понад 20 млн

Мер міста також спростував чутки про можливе закриття ще 22 станцій підземки через їхнє можливе підтоплення під час весняної повені.

«Це брехня, яку навмисне розповсюджують! Розповсюджують, щоб збурити людей. І це небезпечна тенденція. Бо коли брехали про зачинені нібито станції на синій гілці – в той час, як вони працювали як укриття, – люди не ходили в них як в укриття. Йдеться ж про безпеку людей!» – зауважив Кличко.

Нагадаємо,  шість станцій столичної підземки від «Диміївської» до «Теремків» зупинили 8 грудня на пів року у зв’язку з ремонтом перегінного тунелю, який почав «протікати». Маршрути закритих станцій дублює додатковий наземний транспорт. Після закриття метро на «Либідській» знову утворились натовпи пасажирів, як десятиліття тому. Пізніше між станціями запрацював човниковий рух. Затоплення метро почала розслідувати прокуратура – мова про службову недбалість.

Великий Київ у Google News

підписатися