Кажуть, в метро мало людей. Ми перевірили – репортаж

10:27 25.05

Сьогодні після 68 днів простою відкрилося метро. На цю подію довго чекали кияни і були побоювання, що будуть утворюватись натовпи. Але в мережі почали з’являтись фото порожніх вагонів. “Великий Київ” вирішив перевірити чи справді у підземці мало людей і проїхався у годину пік червоною гілкою з Лівобережки до Хрещатика.

Кажуть, в метро мало людей. Ми перевірили – репортаж Фото: Великий Київ. Хрещатик

Заходимо на станцію. Черг немає – всі вільно пересуваються. Перед турнікетами нанесена спеціальна розмітка з нагадуванням дотримуватися дистанції 1,5 метра. Чергові дивляться, щоб усі були у масках. На станціях чергують по двоє поліцейських. 

Біля кас розмітка дуже допомагає – люди стоять у черзі на спеціально розмічених для дистанції колах. Після відновлення роботи підземки пасажири можуть користуватися виключно безконтактними засобами оплати – зараз у касах продають одноразові QR-квитки.

загрузка...

Також, за правилами, у разі виявлення візуальних ознак гострого респіраторного захворювання – на вході до метро мають міряти температуру, але за нашої присутності, жодного такого випадку не було. Працівники підземки мають засоби захисту – у масках та рукавичках. 

Зазначимо, що перед ескалатором також розміщено наліпку про дотримання дистанції, але тут не всі дотримуються цього правила.

На платформі – теж безлюдно.

У вагоні, як для години пік, людей не багато. Є навіть вільні місця. Диспетчер постійно оголошує “надягайте будь-ласка маски, поважайте інших”.

По суті, єдине місце, де дотримується дистанція – це біля кас. У центрі людей вже більше і дотримуватись дистанції в 1,5 метри вже проблематично. Майдан Незалежності:

Хрещатик. В такому потоці людей за дотриманням дистанції ніхто не слідкує:

Також зазначимо, що центрі столиці на вході до метро – посилене чергування:

Нагадаємо, сьогодні нарешті відновив роботу довгоочікуваний киянами метрополітен. Жителів столиці закликають користуватися підземкою лише за нагальної потреби, а ми нагадаємо основні правила роботи метро для безпеки пасажирів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...