Метро без жетонів: як оплатити проїзд (ПРАВИЛА)

09:52 19.05

Після відновлення роботи підземки пасажири користуватимуться виключно електронним квитком. Метрополітен працюватиме без жетонів. А для уникнення черг необхідно буде заздалегідь підготувати засоби оплати проїзду.

Метро без жетонів: як оплатити проїзд (ПРАВИЛА) Фото: Т. Довгань, delo.ua

Про це повідомляє прес-служба столичної підземки. Сплачувати без черг за проїзд на турнікетах в метро можна буде:

  • KyivSmardCard
  • Карткою метро (до 31 березня 2021 року)
  • Безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи на жовтих турнікетах
  • Мобільними додатками Google Pay та Apple Pay
  • Мобільним додатком Kyiv Smart City
  • Разовим квитком із QR-кодом (паперовим або електронним)

Протягом місяця з дати відновлення роботи пасажири також зможуть використати раніше придбані жетони зеленого кольору.

Пасажири пільгових категорій столиці для проходу в метро мають використовувати «Картку киянина». Загальнодержавні пільгові категорії пред’являють оригінал відповідного посвідчення.

Водночас, для уникнення черг пасажирів закликають заздалегідь підготувати засоби оплати проїзду та перевіряти їх наявність перед виходом з дому, особливо у дітей. Квиток для разового проїзду можна згенерувати завчасно у додатку. Це дасть змогу уникнути черги до каси.

До вiдновлення роботи метрополiтену е-квиток можна купити у Т-кiосках, яких у столиці понад 300.  Вони розташованi здебiльшого на зупинках громадського транспорту.

загрузка...

Читайте також: Чи варто боятися їздити в метро після карантину

Що стосується наземного громадського транспорту, то у ньому оплата здійснюватиметься також за допомогою KyivSmardCard, разового квитка із QR-кодом (паперового або електронного) або безконтактної банківської картки будь-якої платіжної системи. Проте до 1 липня у пасажирів залишатиметься можливість придбати квиток на проїзд безпосередньо у кондуктора в трамваї, тролейбусі чи автобусі.

Зазначимо, що кожен може заощадити, поповнюючи Kyiv Smart Card одразу на 50 поїздок. Таке поповнення дає можливість заощадити до 1,5 гривні на кожній поїздці у всіх видах громадського транспорту.

Нагадаємо, відкрити метрополітен у Києві, Дніпрі та Харкові уряд планує вже 25 травня. Але за деяких умов.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...