Карантин, день 75. Метро відкрили! Нагадуємо правила

07:57 25.05

Сьогодні нарешті відновив роботу довгоочікуваний киянами метрополітен. Жителів столиці закликають користуватися підземкою лише за нагальної потреби, а ми нагадаємо основні правила роботи метро для безпеки пасажирів.

Карантин, день 75. Метро відкрили! Нагадуємо правила Фото: Великий Київ

Про необхідність дотримуватися дистанції та елементарних правил безпеки вам не дадуть забути – на станціях (біля кас, турнікетів, на платформах) нанесли спеціальну розмітку. Також у транспорті будуть інформувати пасажирів щодо встановлених протиепідемічних обмежень.

Серед основних правил користування метро:

  • Пасажирів допускатимуть у громадський транспорт лише за наявності захисної маски.
  • У метрополітені забезпечили санітарний контроль пасажирів на вході до приміщень станцій. У разі виявлення візуальних ознак гострого респіраторного захворювання – проводять температурний скринінг. Пасажирів із температурою тіла вище 37,2 або з ознаками інфекційного захворювання – у метро не пустять.
  • У підземці необхідно дотримуватись відстані не менше ніж 1,5 метри у чергах до кас та терміналів самообслуговування, на платформах та у вестибюлях.
  • У разі скупчення – на станціях метрополітену обмежуватимуть кількість пасажирів (повне або часткове закриття на вхід).

Поліція у метрополітені готова до здійснення контролю за дотриманням правил.

Додамо, що кожні три години у салонах транспорту будуть проводити дезінфекцію. Вагони мають дезінфікувати під час заходу поїздів у електродепо та на пункти техобслуговування. Усі пасажирські зони також дезінфікуються у посиленому режимі (ручки дверей, касові вікна, турнікети, поручні ескалаторів, вестибюлі та платформи станцій).

Підкреслимо, що після відновлення роботи підземки пасажири зможуть користуватися виключно безконтактними засобами оплати.

загрузка...

Читайте також: Чи варто боятися їздити в метро після карантину

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...