Кажуть, “розтринькали” 12 мільйонів. Прокуратура обшукує Київське бюро інвентаризації (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
18:17 22.10

Шевченківська окружна прокуратура Києва проводить обшуки у службових приміщеннях Комунального підприємства «Київське міське бюро технічної інвентаризації» та ряду інших підприємств за фактом розтрати бюджетних коштів у сумі близько 12 млн грн.

Кажуть, “розтринькали” 12 мільйонів. Прокуратура обшукує Київське бюро інвентаризації (ФОТО)

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

У ході досудового розслідування встановлено, що у період 2018–2021 років посадовці КП КМР «Київське міське бюро технічної інвентаризації», за попередньою змовою зі службовими особами ПП «Лабораторія Інформаційних технологій» та ряду інших підприємств, вчинили розтрату та привласнення бюджетних коштів, що призначалися для закупівлі послуг з обробки даних, шляхом їх незаконного перерахування на рахунки ризикових суб’єктів господарювання.

За результатами проведеного аналітичного дослідження фахівцями Управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Києві у фінансовій та господарській діяльності комунального підприємства виявлено численні порушення.

22 жовтня на підставі ухвал суду в офісних приміщеннях комунального та інших підприємств на території Києва, Чернігова, а також Київської області проводяться 16 обшуків з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень. 

Нагадаємо, що постійні обшуки у структурних підрозділах міської адміністрації у КМДА розцінюють як системний тиск на міську владу та спроби дестабілізації її роботи. Так, за останні місяці силовики обшукали низку комунальних підприємствах столиці. Зокрема, “Київзеленбуд”, приміщення КМДА та “Київавтодор”, офіси підрядника будівництва Подільського мостового переходу. Також з обшуками прийшли у “Київавтодор” та “Київводоканал“. Крім того з обшуками прийшли до колишнього нардепа та соратника Кличка Артура Палатного.

Великий Київ у Google News

підписатися