“Дубина – слуга українського народу” – це нове об’єднання Дубінського в Раді

Автор: Марія Супрун
15:43 04.03

Виключений з фракції “Слуга народу” депутат Олександр Дубінський створив у Верховній Раді міжфракційне об’єднання “Дубина – Слуга українського народу”.

“Дубина – слуга українського народу” – це нове об’єднання Дубінського в Раді Фото: Українська правда

Про це сам депутат повідомив на своїй сторінці у Facebook, якого обрано головою нового об’єднання.

За його словами, кількість учасників цього об’єднання не буде обмежена своїм початковим складом, але сам склад Дубінський не оприлюднив. Водночас, його членів опублікував депутат від “ЄС” Олексій Гончаренко.

Дубінський додав, що головними завданнями «Дубини – слуги українського народу» є об’єднання зусиль народних депутатів України:

  • для служіння українському народу та захисту національних інтересів України;
  • для формування органами влади України і в тому числі Верховною Радою порядку денного, яка б реально відповідала вимогам українського суспільства і сучасним викликам;
  • для реалізації конкретних ефективних кроків по вирішенню головних і актуальних проблем України;
  • для протидії законними засобами будь-яким спробам втручання і незаконного впливу в діяльність органів державної влади України та державних діячів України;
  • для сприяння виконанню Україною своїх багаторічних міжнародних зобов’язань в розслідуванні резонансних злочинів та здійсненні справжнього правосуддя в цих справах.

Читайте також: Токсичний і виключений з фракції Дубінський досі впливає на депутатів Київоблради від “Слуг”

Нагадаємо, 11 січня стало відомо, що Мінфін США ввів санкції проти нардепа від “Слуги народу” Дубінського і ще низки осіб і компаній, що були частиною російської мережі зовнішнього впливу, пов’язаної з нардепом Деркачем. Згодом Офіс генпрокурора відкрив кримінальні провадження проти “Слуги” Дубінського.

Крім цього відомо, президент Зеленський запропонував нардепу Дубінському вийти з фракції “Слуга народу”, але Дубінський відмовився. Нардеп від “ЄС“ Олексій Гончаренко наголосив, що Зеленський не намагається “позбутися” Олександра Дубінського, бо насправді за нардепом стоїть олігарх Ігор Коломойський.

1 лютого 2021 Дубінського все ж таки виключили з фракції “Слуга народу”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...